Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Lipcowe zapowiedzi Scifi Universal

Lipcowe zapowiedzi Scifi Universal

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6301

  Letnie miesiące to być może nie czas, by siedzieć przed telewizorem, ale każdy w końcu będzie musiał odpocząć od upału. Co w tym czasie czeka Was na antenie Scifi Universal? Zobaczcie sami.

  [more]Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy – sezon 2

  (Ghost Hunters International)

  Wtorki o 21:00, począwszy od 19 lipca

  Cykl oparty na niezwykle popularnej produkcji kanału Scifi pt. Łowcy Duchów. Nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych śmiało wyrusza w nieznane, by zweryfikować doniesienia na temat domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych na terenie Europy. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Świata?

  ==========

  Futurama – sezon 6

  Kolejne podwójne odcinki w każdy wtorek o 21.50

  Animowany serial komediowy, stworzony przez autorów cyklu „Simpsonowie”. Opowiada on o przygodach dostawcy pizzy o imieniu Fry, który w 1999 roku poddaje się hibernacji. Przebudzony po upływie tysiąclecia, chłopak w kosmosie kontynuuje swoją karierę doręczyciela. Przyłącza się do załogi statku kosmicznego Planet Express, który należy do jego kuzyna z przyszłości, profesora Farnswortha. Pomocnikami Fry'a są jego najlepszy przyjaciel – robot Bender, kleptoman i alkoholik, a także jednooka Leela, kapitan statku.

  ==========

  Gwiezdne wrota: Wszechświat – sezon 1

  (Stargate Universe)

  Kolejne odcinki w niedziele o 21.00

  Dołączona grafika

  Spektakularny serial science fiction z Robertem Carlylem w roli doktora Nicholasa Rusha, stworzony przez autorów cyklu „Gwiezdne wrota: Atlantyda”. „Gwiezdne Wrota: Wszechświat” opowiada o grupie odkrywców, którzy podczas prac badawczych nad dziewiątym symbolem Gwiezdnych Wrót trafiają na pokład prastarego statku kosmicznego o nazwie „Destiny”. Nie mogąc sobie poradzić z systemem nawigacyjnym okrętu, załoga zmuszona jest wypełnić misję zaplanowaną przed wiekami przez Pradawnych. Odkrywcy przemierzają wszechświat, odwiedzając liczne cywilizacje. Spotykają nowych przyjaciół, ale i zawziętych wrogów.

  ==========

  Miecz prawdy – sezon 2

  (Legend of the Seeker)

  Kolejne odcinki w niedziele o 21.50

  Dołączona grafika

  Mitologiczny serial, ukazujący niezwykłą podróż młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Sensacyjne seriale: Badacze zjawisk nadprzyrodzonych

  Magazyn 13 – sezon 1

  (Warehouse 13)

  (kolejne odcinki w środowe wieczory o 21.00)

  Dołączona grafika

  Z archiwum X

  (The X Files)

  (środowe wieczory o 21.50, w tym również antenowe premiery odcinków)

  Na wszystkich miłośników teorii spiskowych czeka wyjątkowa atrakcja. Emitowane razem seriale „Magazyn 13” i „Z Archiwum X” gwarantują podwójną porcję cudów i dziwów w każdy środowy wieczór.

  Bohaterami cyklu „Magazyn 13” są agenci służb specjalnych, Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly), którzy zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W ich nowej bazie przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd.

  “Z Archiwum X”, jeden z najpopularniejszych, kultowych seriali wszechczasów, śledzi poczynania agentów FBI, Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gillian Anderson). Badają oni marginesowe przypadki, dotyczące tajemniczych zjawisk nadprzyrodzonych. Z upływem czasu pogrążają się coraz głębiej w niebezpiecznym świecie kosmitów i rządowych sekretów.

  ==========

  Planeta Małp

  Dwa odcinki w sobotnie wieczory o 21.00, począwszy od 9 lipca

  Przed planowaną na sierpień premierą filmu „Geneza planety małp”, kanał Scifi przedstawi wszystkie oryginalne produkcje z tego kultowego cyklu.

  Sobota 9 lipca

  21.00 Planeta Małp

  (Planet of the Apes)

  Klasyka science fiction. Charlton Heston gra astronautę, którego statek rozbija się na przerażającej planecie, rządzonej przez inteligentne małpy.

  22.40 W podziemiach Planety Małp

  (Beneath the Planet of the Apes)

  Na Planetę Małp przybywa drugi statek kosmiczny z ludzką załogą. Ocalały astronauta odkrywa pod ziemią wieszczący zgubę, mroczny sekret.

  Sobota 16 lipca

  21.00 Ucieczka z Planety Małp

  (Escape From the Planet of the Apes)

  Trzeci film z cyklu "Planeta Małp". Trzy małpy przenoszą się do dwudziestowiecznego Los Angeles, gdzie nie cieszą się zbyt długo swą popularnością.

  22.40 Podbój Planety Małp

  (Conquest of the Planet of the Apes)

  Czwarty film z kultowego cyklu "Planeta Małp". Syn Corneliusa i Ziry, Caesar, wychodzi z ukrycia, by stanąć na czele buntu przeciw niewolnictwu małp.

  Sobota 23 lipca

  21.00 Bitwa o Planetę Małp

  (Battle for the Planet of the Apes)

  Przywódca człekokształtnych, Caesar, chce utrzymać pokój między ludźmi i małpami. Agresywny goryl w stopniu generała ma inną wizję rządzenia planetą.

  22.40 Wymarłe miasto Planety Małp

  (Forgotten City of the Planet of the Apes)

  Astronauci Burke i Virdon zostają schwytani przez władcę małp i zmuszeni do gladiatorskiej walki na śmierć i życie.

  Sobota 30 lipca

  21.00 Powrót na Planetę Małp

  (Back to the Planet of the Apes)

  Tunel czasoprzestrzenny przenosi parę astronautów na Ziemię z dalekiej przyszłości. Trafiają oni do świata, nad którym władzę sprawują gadające małpy.

  22,40 Pożegnanie z Planetą Małp

  (Farewell to the Planet of the Apes)

  Dwaj walczący o przetrwanie na Planecie Małp astronauci zostają schwytani i zmuszeni do pracy w charakterze rybaków.

  ==========

  Filmowe premiery w piątkowe wieczory

  Piątkowe wieczory o 21.00

  W tym miesiącu w piątkowe wieczory przedstawimy premiery następujących filmów:

  Wstrząsy 3: Powrót do Perfekcji

  Piątek 1 lipca o 21.00

  Trzeci film z cyklu zabawnych horrorów. Do Perfekcji, małego miasteczka w stanie Nevada powracają robaki, terroryzując i zabijając mieszkańców.

  Wstrząsy 4: Początek legendy

  Piątek 8 lipca o 21.00

  Prequel cyklu zabawnych horrorów o robakach. W dziewiętnastowiecznej kopalni srebra dzieją się dziwne rzeczy. Zatrudnieni tam ludzie giną bez śladu…

  Człowiek ciemności II: Durant powraca

  Piątek 15 lipca o 21.00

  Ciąg dalszy sensacyjnego komiksu. Dawny wróg Darkmana, Durant, z pomocą nowoczesnej broni planuje przejąć kontrolę nad rynkiem narkotykowym w mieście.

  Człowiek ciemności III: Walka ze śmiercią

  Piątek 22 lipca o 21.00

  Kolejny film z cyklu, opartego na sensacyjnym komiksie. Gangster próbuje poznać źródło niezwykłej siły Darkmana.

  Przygody kapitana Zooma

  Piątek 29 lipca o 21.00

  Komedia s.f. Daniel Riordan, jako gwiazda telewizyjna z lat 50. XX wieku, przenosi się na odległą planetę, by ocalić jej mieszkańców przed złem.

  ==========

  Wieczór oryginalnych filmów Scifi

  Sobota 9 lipca o 21:00

  Kanał Scifi zaprezentuje historie o przerażających stworach, nadprzyrodzone opowieści fantasy oraz imponujące filmy katastroficzne. Wybrany na sobotnie wieczory repertuar z pewnością utrzyma widza w napięciu.

  Premierą miesiąca jest:

  Sinbad i Minotaur

  2 lipca o 21.00

  Sindbad przekrada się do obozu złego czarodzieja. Odnajduje tam dziennik pokładowy kapitana piratów, który prowadzi go ku kolejnej przygodzie.[/more]

  perekel
  Participant
  #98960

  Pfff... Znaczy sezon ogórkowy w pełni. ;]

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram