Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Liga EF [Reaktywacja]

Liga EF [Reaktywacja]

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 77 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #1730

    Zabieram sie za przerabianie strony ligowej ( imho liga dotąd nie ruszyła pełną parą - tylko ja i chatI zapisaliśmy sie do ligi )Może po zmianie tego i owego liga ruszy na dobreA jak będę miał spowrotem swoje EF ( pozyczone jest , a nastąpił format HDD ) to sam zaczne aktywnie uczestniczyć

    Coen
    Participant
    #8896

    Żebym mial dalej kompa który pociagnie EF to bym wstapił ale tak to...moge co najwyzej wstapic chyba do ligi nie wiem....SFC1 lub BotF

    Anonymous
    Guest
    #8900

    Zabieram sie za przerabianie strony ligowej ( imho liga dotąd nie ruszyła pełną parą - tylko ja i chatI zapisaliśmy sie do ligi )

    Może po zmianie tego i owego liga ryszy na dobre

    A jak będę miał spowrotem swoje EF ( pozyczone jest , a nastąpił format HDD ) to sam zaczne aktywnie uczestniczyć

    Jak przerobisz, podaj adres :)) Jeżeli moja Voodoo2 uciągnie, to się przyłączę. Jeśli oczywiście będę na tyle dobry 😛

    Reyden
    Participant
    #8901

    strona istnieje pod adresem http://www.lef.prv.pla jej I faza przebudowy jest na ukonczeniu

    Warp_10
    Participant
    #8906

    tylko ja i chatI zapisaliśmy sie do ligi )

    na razie nie ma jak sie tam zapisac

    Coen
    Participant
    #8907

    Jak to nie? A przez 4um?

    EddieGcT
    Participant
    #8910

    Hmmmmmm ciekawe, Reyden jak cos bardziej sie z tym wszystkim ruszy to daj znac, bylbym ta liga zainteresowany.Jakos super to moze nie wymiatam ale cos tam potrafie ... mam nadzieje 🙂

    Warp_10
    Participant
    #8920

    Jak to nie? A przez 4um?

    wczoraj forum nie dzialalo

    Coen
    Participant
    #8929

    Ja własnie wczoraj sprawdzałem i działało

    Reyden
    Participant
    #8930

    Jak to nie? A przez 4um?

    wczoraj forum nie dzialalo

    Forum czasami nie działa

    chyba zmienie na inne

    w php odpada ( ala to forum ) bo na republice nie suportu php( a i ja sie nie znam na php- dopiero sie uczę php )

    Q
    Participant
    #8939

    Ale ksiega gosci dziala!!!Jesli chodzi o to co tam pisze o awatarkachtoNie zebym byl leniwy nie mam poprostu mozliwosci.

    Reyden
    Participant
    #8940

    Ale ksiega gosci dziala!!!

    Jesli chodzi o to co tam pisze o awatarkach

    to

    Nie zebym byl leniwy nie mam poprostu mozliwosci.

    Bo dziś były kolejne zmiany

    Nowy licznik i forum , oraz dodana księga gościi

    Q
    Participant
    #8942

    Ale wtedy gdy bylem forum nie chcialo jeszce wchodzic za chwile spróbuje ponownie.

    Reyden
    Participant
    #8944

    Mozna juz sie zapisywac do LigiAlbo bezporednio przez forum Ligi , GG lub mail, lub pisząc posta w tym temacie w formacie :Nick - GG/ICQ ( mozna oba lub tylko jedno z nich ) - mail -miasto

    Trzmielu
    Participant
    #8948

    tylko ja i chatI zapisaliśmy sie do ligi )

    na razie nie ma jak sie tam zapisac

    co ty, niewiesz co to jest mail ?? :), kiedys tylko tak sie zapisywano 😛

    moze tez sie zapisze jak troche zmiejszy sie odciazenie procka 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 77 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram