Forum Fantastyka Star Trek Licencjonowana odznaka TNG

Licencjonowana odznaka TNG

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • 2001
    Participant
    #8191

    Witajcie. Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie w Polsce mógłbym nabyć oryginalną (lub zbliżonej jakości) replikę komunikatora/odznaki ze Star Trek: Następne Pokolenie ?
    Z tego co widzę figurowaly na allegro i nie były tanie...

    fluor
    Keymaster
    #120152

    Ja polecam ten sklep. Co do polskich sklepów to naprawdę musiałby być jakiś kosmiczny przypadek, żeby się trafiło.

    2001
    Participant
    #120156

    A czy masz doświadczenie ile trzeba będzie zaplacic za przesyłkę z zagranicy ?

    fluor
    Keymaster
    #120157

    Przy zamówieniu tej jednej przypinki pokazuje mi koszt wysyłki 12,75$.

    2001
    Participant
    #120158

    Czy jednak nie bede musial doplacic taxu lub kosztow przesylki przy odbiorze ? Czy ktos z Was tam zamawial ?

    fluor
    Keymaster
    #120159

    Przy mniejszych zamówieniach raczej nie ma kłopotu, jak kiedyś zamawiałem większą paczkę z Thinkgeeka to doliczyli VAT.

    2001
    Participant
    #120162

    ...ktora to sume musiales doplacic przy odbiorze ?
    Roddenberry.com takes no responsibility for shipping delays and/or additional costs incurred due to customs fees, tariffs or duty
    Kti powie mi czy nie zaplace 100 zl za dostarczenie...?

    Melnikor
    Participant
    #120163

    To Ci powiedzieć może tylko urząd celny przez który będzie przechodzić Twoja paczka. To czy cło zostanie naliczone zależy czy paczka będzie otwierana, sugerowała zakup, jej deklarowana wartość i wiele innych zmiennych.

    fluor
    Keymaster
    #120164

    To ile VATu i cła doliczą zależy od wartości paczki. Cło wynosi 5%, a VAT 23%. jak zamówisz paczkę za 400zł, to pewnie te opłaty wyniosłyby około 100zł.

    Vashar
    Participant
    #120185

    Kiedyś TNGowy komunikator był tutaj: http://www.dystryktzero.pl/replika-star-trek-tng-replica-1-1-communicator-badge-starfleet.html

    Sądzę, że kontakt ze sklepem by rozwiał wątpliwości czy by sprowadzili na zamówienie. 😉

    2001
    Participant
    #120189

    Prawie 100 zl to troche za duzo jak na gadżet w cenie 15 dolarow...

    2001
    Participant
    #120208

    Niestety w przytoczonym wczesniej sklepie odznaka kosztuje wprawdzie 15usd jednak nalezy do tej kwoty doliczyc 12 dolarow za przesyłkę. Wychodzi z tego ok. 100 zl, co uwazam jest cena troche niewspolmierna do wartosci takiej pamiatkowej odznaki.

    fluor
    Keymaster
    #120212

    Wiesz, pozostaje poszukiwanie super okazji albo podróbek, albo znajomych, którzy przywiozą z wycieczki taką pamiątkę.

    2001
    Participant
    #120213

    Szkoda bo 15$ za granica na prwno nie odpowiada 100 zl.

    Melnikor
    Participant
    #120214

    Priomo: Sklep też ponosi koszty sprowadzenia towaru z zagranicy = cena towaru rośnie
    Secundo: Sklep istnieje po to aby zarabiać na pośrednictwie sprzedaży = cena towaru rośnie

    Podejrzewam że gdybyś sprowadzał na własną rękę z zagranicznego sklepu cena oscylowała by w podobnej kwocie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram