Letni Event na Risie

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • Author
    Posts
  • swgs1994
    Participant
    #113314

    Lohlunat Pearls są dostępne pomiędzy postaciami jedynie poprzez Shared Account Bank. Lohlunat Favors można śmiało przesyłać. Wszystkie przedmioty za nie kupione są bound character.

    Melnikor
    Participant
    #113315

    Przedłużono czas na zdobywanie pereł. Nowy termin zakończenia wyścigów to 4 sierpnia godz. 19 czasu polskiego.

    Źródło: State of the Game: July 2013

    THEPOLAK
    Participant
    #113322

    I mam ostatnie pytanie dotyczące eventu: jak wyhodować sobie ptaka?

    Melnikor
    Participant
    #113324

    Na początek żeby zdobyć ptaka, musisz mieć jaja i zanieść je do ornitologa (jest w budynku kurortu), on ma misje doff na hodowanie.

    gordian76
    Participant
    #113409

    Czy warto zbierać perły po zdobyciu korwety? Może da się je zamienić na coś po evencie?

    Smiecho
    Participant
    #113413

    W chwili obecnej perełki na nic poza zdobyciem korwety się nie przydadzą i pewnie nic z nimi nie zrobisz......aczkolwiek istnieje niewielka szansa, że za rok jakaś akcja ze zbieraniem perełek się powtórzy i wtedy te, które zbierzesz teraz się przydadzą. Ale to tylko takie moje gdybanie.

    gordian76
    Participant
    #113489

    Dzięki, no to nazbieram ich trochę na zapas. Z tego wynika, że event letni zdarzył się po raz pierwszy w STO? O zimowym chyba wspominano, że to już kolejny. Z niego też sobie coś zatrzymałem na wszelki wypadek.A tak w ogóle, to ta mapa na Rise jest piękna i szkoda, że zniknie. Zastanawiałem się, czy admini tego forum mają jakiś kontakt z twórcami gry i mogą np. przekazywać sugestie polskich graczy, czy też trzeba iść na forum angielskie? Mogliby zostawić taką mapę jak jest i od czasu do czasu zorganizować jakiś mały event. Tak samo na zimowy znalazła by się jakaś planeta (np. Andoria). Jednym słowem, event udany. A statek jest ok, dla kogoś kto nie ma rzeczy z C-Store. Ja używam go cały czas.

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram