Forum Trek.pl Newsy Star Trek Leonard Nimoy w ST XII?

Leonard Nimoy w ST XII?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4553

  Gwiazda Star Treka Leonard Nimoy powiedział, że być może zobaczymy go w obsadzie Star Trek XII. 78-letni aktor ponownie wcielił się w ikoniczną rolę Spocka w reżyserowanym przez JJ Abramsa filmie Star Trek, gdzie Zachary Quinto zagrał młodszą wersję pół-Wolkana na stanowisku oficera naukowego.

  [more]Macierzyste strudio "Star Treka", Paramount Pictures, jest już przygotowane do produkcji sequela długo oczekiwanego rebootu słynnej sagi, który będzie miał swą premierę w maju.

  Nimoy powiedział: "Jeśli Abrams zadzwoni do mnie, odpowiem na wezwanie. Nie powiedziałem, ze nigdy więcej."

  Źródło: The Associated Press[/more]

  Flashbones
  Participant
  #71219

  Zobaczymy jak to będzie, może zagra w następnym filmie dobrze że bedzie kolejny film, ale kiedy zaczną robić jakiś serial bo ja w treku wole i cenie bardziej seriale, a za filmami to już mniej przepadam.

  Eviva
  Participant
  #71224

  Kiedy zaczną, to zaczną, ale prędzej niż za dwa lata na pewno nie zobaczysz ani odcineczka.

  Flashbones
  Participant
  #71227

  Wiem, że nie zobacze, ale żeby chociaż w przeciągu najbliższych lat postanowili że jednak bedą coś robić, bo film żrobić to żadna sztuka, ale żeby zrobić dobry serial godny poprzednich( nie zakończony przedwcześnie jak Entek) to dopiero sztuka.

  Eviva
  Participant
  #71263

  Widzisz, gdyby to NAS poproszono o scenariusz, casting i produkcję (i dano budżet do łapki), to naprawdę byłby sukces, ale obawiam się, że jeśli spece z Paramountu wezmą się teraz za temat, to apiać go spartaczą. Może jestem jednak pesymistka, ale poważnie się tego boję.

  Dzikowy
  Participant
  #71264

  No nie wiem czy sukces. Wyszłoby niszowe i kanoniczne. :glare:

  Eviva
  Participant
  #71265

  No nie wiem czy sukces. Wyszłoby niszowe i kanoniczne. :glare:

  Dla trekkerów sukces - i wystarczy. Byłoby dobre, jestem tego pewna.

  Barusz
  Participant
  #71266

  Głupio się bawić w suflera, ale Dzikowemu chyba chodziło o zależność: niszowe --> nie da nadziei na duże pieniądze --> nikt nie będzie w to dalej inwestował --> skończy się na 5 odcinkach ;]

  Eviva
  Participant
  #71267

  Ech, pewnie tak... smutne, że rezygnuje się z czegoś naprawdę dobrego dlatego, że przyciąga mniejszą, choć za to inteligentniejszą widownię. To może jeszcze niech polikwidują filharmonie na rzecz przybytków hip-hopu?

  Barusz
  Participant
  #71268

  Inteligentniejsza widownia ma trekowe powieści 😉 To wprawdzie przykre, ale to prawda - system rynkowy jest najlepszym jaki mamy ;>

  Flashbones
  Participant
  #71346

  Po obejrzeniu nowego filmu okaże się czy bedzie nadzieja na nowe produkcje Star trek, czy bedzie to praktycznie koniec, oby te pierwsze.

  DAX
  Participant
  #71360

  Wyobrażacie sobie te kartonowe dekoracje rodem z TNG? Przydymione światło ukrywające tandetę...Gipsowe skały pomalowane srebrnym akrylem... Mmmmrrmmm. Zróbmy taką serię jeszcze raz!

  Toreth
  Participant
  #71367

  Gipsowe skały pomalowane srebrnym akrylem...

  Skały w Voyagerze to myślisz, że były dużo bardziej zaawansowane? 😆

  DAX
  Participant
  #71545

  Toreth, właśnie oglądam Voyagera. Piątka dla tworzących scenografię!Podłoga nadal równa i płaska, jak to w jaskiniach ....(Voyager-Phage). 😆 😆

  Flashbones
  Participant
  #71546

  Bo to nowoczesna jaskinia, w końcu XXIV w. 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram