Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Leonard Nimoy upamiętniony w Star Trek Online

Leonard Nimoy upamiętniony w Star Trek Online

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Ugand
  Participant
  #8234

  Dołączona grafika

  Wszystkich nas zasmuciła wieść o śmierci Leonarda Nimoya, człowieka wielu talentów, znanego najbardziej jako odtwórca postaci Spocka. Twórcy STO postanowili uczcić jego pamięć w grze, wraz z dzisiejszą łatą podmieniając dotychczasową rzeźbę z fontanny na Vulcanie, na posąg Ambasadora Spocka. Ten sam posąg znajdzie się na Nowym Romulusie.

  [more]

  Dołączona grafika

  Dodatkowo, na ESD, Qo'nos oraz Nowym Romulusie znajdą się tablica upamiętniające tych członków rodziny Star Trek, którzy dzielnie zmierzają tam, dokąd jeszcze nikt nie dotarł. W tych lokacjach będą wywieszone czarne sztandary.

  Dołączona grafika

  Źródło: Leonard Nimoy Memorials[/more]

  iron1992
  Participant
  #120569

  Aż tęsknie za tym facetem bo on i cała ekipa wychowali 3 jak nie 4 pokolenia Geeków i naukowców. Bo dzięki Star trekowi wielu zainteresowało się nauką.

  Beret
  Participant
  #120581

  Lubiłem wiele postaci w filmach i serialach ST... Ale Spocka najbardziej!

   

  LIVE LONG AND PROSPER

  FAB
  Participant
  #120583

  Bardzo się cieszę, że twórcy posłuchali "woli ludu" i postawili pomnik. Natomiast żałuję, że go tak schrzanili, bo jest nieforemny i nienaturalny, a dodatkowo ta niebieska poświata, która sprawia, że Nimoy/Spock wygląda jak nocna mara.

  Jamjumetley
  Participant
  #120588

  Do tej tablicy powinni dodać jeszcze Harve'a Bennetta, który odszedł dosłownie 2 dni przed Nimoyem, a bez którego może nie mielibyśmy nic poza serialem i jednym filmem kinowym.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram