Forum Trek.pl Newsy Star Trek Leonard Nimoy jako fotografik: "Myślicie, że kim jesteście?"

Leonard Nimoy jako fotografik: "Myślicie, że kim jesteście?"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5135

    Skoro Star Trek XI ma już za sobą, Leonard Nimoy obecnie koncentruje się na fotografice. W zeszłym roku spędził dwa dni, fotografując po szesnaście godzin na dobę ludzi, którzy odpowiedzieli na jego publiczne zaproszenie, by podzielili się swym ukrytym "ja". Spośród 95 fotografii Nimoy wybrał 25 na wystawę pod nazwą "Myślicie, że kim jesteście?", która odbędzie się w przyszłe lato w Massachusetts.

    [more]“Moim pomysłem było zaproszenie ludzi, by odkryli swe sekretne ja, to ja, którym chcieliby być, albo to, które ukrywają przed światem,” wyjaśnił Nimoy. “To była miara odwagi każdego, kto był w to zaangażowany. Nie miałem pojęcia, czego oczekiwać. Niektórzy ludzie przyszli ze swymi zadziwiającymi historiami, których nie można ani przewidzieć, ani zrobić samemu.”

    25 zdjęć można zobaczyć na oficjalnej stronie aktora. To fotografie magów, człowieka, który chciał być Supermanem, homoseksualnego rabina w skórzanej kamizelce, który wykorzystał okazję, by oznajmić, że jest gejem, kobietę z piłą łańcuchową, wyrażającą nierozpoznaną w niej męską siłę nieśmiałą prostytutkę, boksera i ducha lasu, którzy pragną uniknąć wojny, sporów i przemocy wszystkich rodzajów, i być częścią natury.

    Fotografie odzwierciedlają ducha Northampton, a Nimoy jest ciekaw jak wyglądałyby, gdyby wykonano je w innym mieście.

    Mogłoby być ciekawe, zobaczyć, co by się zdarzyło, gdyby poszukać ludzi, zamiast ich publicznie zapraszać - powiedział Nimoy. Mogłaby to być rzecz trudna, gehenna, albo mogłoby doprowadzić do wybuchu. Co można otrzymać, gdyby to zrobić w innej społeczności, takiej jak Los Angeles? Czy byłoby całkowicie odmienne? Nie znam odpowiedzi na te pytania.

    A jakie jest "sekretne ja" samego Nimoy'a?

    Nie mam tajemnic - powiedział. Już dawno je wszystkie objawiłem.

    W noc Halloween Nimoy będzie w Santa Monica Museum of Art na krótkiej, obejmującej tę jedną noc, wystawie wybranych fotografii ze swego projektu.

    Źródła: LosAngelesTime i TrekToday[/more]

    Barusz
    Participant
    #80487

    Ciekawe, ale miejscami przekombinowane. Nieśmiała prostykutka chyba wie, że jest nieśmiałą prostytutką i jej znajomi też to wiedzą. A że w pracy musi się zachowywać inaczej niż poza nią? Każdy musi.

    Eviva
    Participant
    #80489

    Ciekawe, ale miejscami przekombinowane. Nieśmiała prostykutka chyba wie, że jest nieśmiałą prostytutką i jej znajomi też to wiedzą. A że w pracy musi się zachowywać inaczej niż poza nią? Każdy musi.

    Kochany, kto tam nadąży za artystycznymi wizjami. Bez sensu jest próbować zrozumieć. Nimoy wyżywa się w taki sposób, odkąd nie może śpiewać i dobrze, że znalazł sobie taką forme wyrazu, bo jest z tym szczęśliwy. A ja naprawdę życzę mu szczęścia.

    #80541

    Co to znaczy, że NIE MOŻE śpiewać?

    Eviva
    Participant
    #80550

    Co to znaczy, że NIE MOŻE śpiewać?

    Nie może już od dłuzszego czasu. Niestety nie udalo mi się dowiedzieć, czemu, ale jakiś czas nie mógł nawet mówić - na szczęście to minęło. Szkoda, bo lubię słuchać jego śpiewu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram