Forum Trek.pl Newsy Star Trek Leonard Nimoy idzie na emeryturę

Leonard Nimoy idzie na emeryturę

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5482

  Leonard Nimoy chce definitywnie skończyć z aktorstwem. Aktor zgodził się co prawda ponownie zagrać swą ikoniczną rolę w ostatnim filmie J.J. Abramsa "Star Trek", ale ma to już być dla niego koniec przygody.

  [more]"Nie widzę takiej możliwości," powiedział Nimoy w wywiadzie dla Calgary Herald, mówiąc o możliwości powrotu w następnym filmie. "Czuję się komfortowo. Nie jestem zadowolony, nie jestem smutny. Czuję, że odbyłem wspaniałą przygodę z tą postacią."

  Leonard Nimoy po raz pierwszy zagrał swą rolę w 1964 roku, gdy dołączył do obsady pierwszego pilota Star Trek, rozpoczynając trwającą 46 lat przygodę z tą serią.

  "To była dla mnie wspaniała podróż, jak również dla mojej rodziny," powiedział. "Mieliśmy różne interesujące projekty niezwiązane ze Star Trekiem, które pojawiały się dzięki Star Trekowi i jestem bardzo usatysfakcjonowany."

  Dołączona grafika

  Nimoy, który jest sztandarową postacią świata Star Trek, odpoczywał już na emeryturze, gdy J.J. Abrams i jego długoletni partnerzy - Roberto Orci i Alex Kurtzman – złożyli mu wizytę, by opowiedzieć o planowanym na 2009 rok filmie. Podczas rozmowy o przyszłości produkcji stało się jasne, że to Nimoy jest dla nich punktem wyjścia i wielka waga tej roli skłoniła aktora do ponownego wejścia w światło reflektorów.

  Nimoy spędził też nieco czasu na planie innej produkcji wytwórni Bad Robot, serialu telewizji Fox "Fringe", który bardzo sobie chwali. W serialu gra tajemniczego Dr. Williama Bella, postać wspominaną przez cały pierwszy sezon , ale po raz puierwszy ukazującą się dopiero w jego finale.

  Dołączona grafika

  Jak długo będzie brał w tym udział? Nikt nie jest pewny, ale Nimoy potwierdził, że Bell będzie jego ostatnia rolą w telewizji ... i prawdopodobnie w ogóle ostatnią.

  "Robiłem to dostatecznie długo, mam nadzieję," powiedział. "Miałem wspaniałą karierę i nie mam już niespełnionych marzeń czy aspiracji."

  Źródło: TrekMovie[/more]

  The D
  Participant
  #87402

  Aż mi się wierzyć nie chce. Jestem w stanie zrozumieć zerwanie ze Spockiem. Ale żeby tak żadnego epizodziku w jakimś filmie od czasu do czasu?Choć przejrzałem IMDB i widzę, że ostatnimi laty podkładał głos do różnych produkcji, w tym gier, więc może tak będzie sobie dorabiał, nie zrywając do końca z zawodem.

  Bartas
  Participant
  #87407

  Jak to mówi klasyka "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." wg mnie lepiej, że kończy karierę niż miałby rozmieniać się na drobne.

  Lo'Rel
  Participant
  #87417

  Chyba należy mu się po tylu latach odpoczynek? Zasłużył jak mało kto.

  Eviva
  Participant
  #87419

  Przynajmniej nikt nie będzie mógł mu wypominać (jak Shatnerowi), że zamęcza ludzi swoja osobą i nie wie, kiedy przestać. Jednak warto pamiętać, że to dwa zupełnie różne temperamenty.

  Elvenking
  Participant
  #87482

  Live long and prosper.Facet jest już legendą za życia, więc należy mu się odpoczynek.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram