Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Legion - zwiastun

Legion - zwiastun

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4893

    Portal MySpace udostępnił trailer filmu Legion. Zwiastun, co raczej nieczęsto się zdarza, dostał kategorię wiekową R, czyli przeznaczony jest dla dojrzałej widowni.

    [more]Legion, będąc połączeniem filmu akcji, horroru i thrillera, opowiada o grupce ludzi, którzy wmieszani zostali w wydarzenia mające doprowadzić do Apokalipsy.

    Zwiastun dostępny jest na SCI FI Wire.

    Premiera fimu została wyznaczona na 22 stycznia 2010.[/more]

    Jamjumetley
    Participant
    #76467

    Fajny ktoś miał pomysł. Zapowiada się smakowicie 🙂 Najlepsza w trailerze jast babcia 😀

    Lakme
    Participant
    #76477

    Strasznie mnie ciekawi, co z tego wyjdzie...Trzymam kciuki, żeby im się udało zmontować naprawdę niezłe kino !

    Loken
    Participant
    #76488

    niezbyt zachęcający i bez klimatu - no ale może chociaż śmieszny będzie 😉

    Barusz
    Participant
    #76491

    Fajny ktoś miał pomysł. Zapowiada się smakowicie 🙂 Najlepsza w trailerze jast babcia 😀

    Sorry, ale absolutnie nie mogę się zgodzić. Film o ostatecznej bitwie między dobrem a złem, między armią potworów zimbipodobnych a ocalałym normalnymi ludźmi - tu właśnie rzuca się w oczy brak pomysłu. Chyba, że idzie o pomysł na to, by jakimś cudem coś takiego wypromować i sprawić, by cieszyło się sporym zainteresowaniem - w takim razie masz stuprocentową rację ;>

    Sam zwiastun za długi, zbyt dosłowny, męczący jakiś.

    Na pewno obejrzę film, bo lubię takie klimaty 😉

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram