Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Kurtzman - reżyser

Kurtzman - reżyser

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Aved
    Participant
    #5780

    Admin uznał, że temat jest zbyt odległy od Star Treka, by zamieścić o tym newsa. Ale ja chcę o tym podyskutować z fanami Star Treka, właśnie, więc dodaję temat na forum.

    Sprawa wygląda tak: Alex Kurtzman, scenarzysta Star Trek SI, łapie za kamerę i reżyseruje własny film napisany razem z (skądś nam znanym) Robero Orcim i Jody Lambert. Film faktycznnie ma niewiele wspólnego z SF, opowiada taką historię:

    Całość będzie opowiadać o mężczyźnie, który jedzie na pogrzeb swojego ojca. Okazuje się, że musi dostarczyć siostrze i jej synowi, o których istnieniu nie wiedział, 150 tyś. dolarów. Pieniądze jednak zatrzymuje, ale zafascynowany rodziną, nawiązuje z nimi kontakt. Nie podaje jednak swojej prawdziwej tożsamości.

    I co, myślicie, że Kurtzman sprawdzi się w nowej roli, w dodatku w filie raczej odległym od wszystkiego co robił dotąd (Star Trek, Transformers, Agentka o stu twarzach)? Ja myślę, że tak - że podjęcie takiego tematu i decyzja o sprawdzeniu się w reżyserii świadczą o rozwoju twórczym Kurtzmana.

    PS: Jeśli kogoś interesuje, informację o Welcome to People (filmie Kurtzmana), zaciągnąłem stąd.

    Piotr
    Keymaster
    #92454

    Orci i Kurtzman znani są z "lekkich" scenariuszy, a ten na taki nie wygląda. Może się chłopaki uczą. 😉

    Cross
    Keymaster
    #92474

    Tych filmów

    Star Trek, Transformers, Agentka o stu twarzach

    nie można niestety uznać za dzieła wybitne (choćby się zjadło tysiąc kotletów), więc może faktycznie jest jakiś progres...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram