[Kurs PvP] - Niskie poziomy

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #7392

    Witam szanowne grono.

    STO jakie jest każdy widzi, PvP ma w tym wszystkim jednak najgorzej. Różne "fajne" dodatki do PvE w rodzaju pasywnych bonusów tu i tam raczej nie pomagają, a tylko powiększają przepaść między starymi i nowymi graczami. To, że niskopoziomowe kolejki są w zasadzie puste wcale nie pomaga - bo nie ma kiedy nauczyć się PvP.

    Dlatego postanowiłem stworzyć "kurs PvP" dla graczy na niskich poziomach. To znaczy od poziomu 1 do 39. Będę tworzył postaci ze wszystkich profesji i takie postacie będą służyły za "nauczycieli".

    Chodzi mi o to, żeby gracze chcący bawić się w PvP nie trafiali od razu w maszynkę do mielenia newbów, tylko mieli już jakieś przygotowanie. A może uda się parę osób przekonać do PvP jeżeli ich pierwszy kontakt z tą częścią gry nie będzie walnięciem głową w mur na 50 poziomie.

    Tutaj będę umieszczał postacie jakimi aktualnie dysponuję (klasa, poziom). Chętni do treningu albo nawet 1v1 dla zabawy (chętnie, chętnie) proszę pisać na PM w celu ustalenia terminu (jestem dostępny tylko wieczorami). Można też spróbować wywołać mnie w grze: @zarathos1978

    Jeżeli na liście niżej nie będzie postaci w klasie/randze która Was interesuje też piszcie. Stworzenie i awans nowej może potrwać dzień albo dwa, ale chętnie stworzę taką, jaka będzie Was interesować.

    Obecne postacie (strona - ranga [poziom] - klasa - dostępne typy okrętów):

    Federacja - cmdr [23] - taktyk - eskorta / krążownik / naukowy

    Federacja - cmdr [22] - inżynier - krążownik / eskorta

    Federacja - lt [5] - naukowiec - lekki krążownik

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram