Który set wybrać?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • domirex
    Participant
    #7956

    Szukam setów dla Scimitara który zwiększył by ilość energii lub dodał parę dmg (jakiś super beam lub zwiększenie dmg broni) oraz dla Raptora zwiększający przeżywalność. Planuję cały set z tarczami, silnikiem itd i przynajmniej 2/3 jakiegoś setu z broni.

    Annitaill
    Participant
    #118068

    1. 2 cześci setu z romulanskiej reputacji - konsola: dodaje energie do systemow; eksperymentalny beam: nie pobiera energii podczas strzału;

    2. Konsolka uniwersalna z Valdore (trzeba kupić statek za zenki): 2.5% szansy na doładowanie/leczenie tarcz 200% wartością twojego strzału - dzięki tej konsolce zawsze jestem pierwszy na kryształku Scimitarem;

    3. Co do reszty to ja mam silnik i deflektor KHG, tarcze Adapted KHG, nie mam żadnych konsolek sci i eng tylko same uniwersalne: borgowa, romulanska, z Valdore i 2 z Scimitarów;

    4. Na tył mam założony Kinetic Beam z reputacji Omega - dodatek za 2 cześci seta razem z konsolką;

    PS. Jako Romulanin używam broni plazmowej i zaraz wszyscy napiszą dlaczego nie antyprotonów 🙂

    FAB
    Participant
    #118070

    Dlaczego nie antyprotonów? 😉

    domirex
    Participant
    #118075

    Może przez experimental plazma beam? Lepiej dla mnie wygląda kiedy wszystko ma jeden kolorek.

    Annitaill
    Participant
    #118089

    Jak każdy chyba 🙂 wie antyprotony maja standartowo więcej crit severity a Romulanin na Scimitarze może wyciągnąć bardzo dużo crit chance. Więc twoje strzały krytyczne są automatyczne większe - przy broniach z tymi samymi dodatkami, ale romulańskie plazmy z reputacji mają proca desruptorowego co czyni je moim zdaniem ciekawszym rozwiązaniem - damadż plazmowy mozna naprawde duzo podnieść nie tylko konsolkami taktycznymi ale i naukowymi, a także za 2 czesci setu romulańskiego. ja używam broni z [CrtD][Dmg] i nie jest tak źle 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram