Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kto wyreżyseruje Wolverine'a ?

Kto wyreżyseruje Wolverine'a ?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3039

  Hugh Jackman (odtwórca roli Wolverine'a w filmach z serii X-men) powiedział SCI FI Wire, że najchętniej na miejscu reżysera Wolverine widziałby Bryana Singera, reżysera dwóch pierwszych X-menów.

  Natomiast portal ComingSoon.net doniósł, że Singerowi zaproponowano reżyserię X-Men 4. Jego udział przy produkcji tego obrazu jest jednak mało prawdopodobny. Przeszkodzi mu w tym jego zaangażowanie w kolejny film o przygodach Supermana (to dla Superman:Returns Singer porzucił serię X-men). Według portalu Singer chciałby za to zobaczyć scenariusz Wolverine.

  Spinoffa X-men nie ujrzymy raczej szybko na ekranach kin. Hugh Jackman ma kalendarz wypełniony do sierpnia 2007 roku, a przed rozpoczęciem prac nad filmem o superbohaterze aktor potrzebowałby co najmniej 4 miesięcy ćwiczeń by być w najwyższej formie fizycznej. Dlatego Wolverine moglibyśmy się spodziewać dopiero w 2008 roku.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram