Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Krwawy trailer Conana Barbarzyńcy

Krwawy trailer Conana Barbarzyńcy

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Crane
    Participant
    #99335

    Przepraszam że się wtrącę, ale jaki jest sens dawania darmowej gry bez klienta ? 🙄 Klient na pewno jest do pobrania ze strony Funcom tylko pewnie trzeba się zarejestrować i dopiero wtedy otrzyma się dostęp do linka z grą.

    Silver Phoenix
    Participant
    #99336

    Crane, spytaj o to wydawców Guild Wars albo Battlefielda 2 ;)Co sprzedany egzemplarz to sprzedany egzemplarz, zawsze to dodatkowy wpływ do kasy...

    OmegaOne
    Participant
    #99343

    Gra jak na mmo nie wygląda najgorzej ma swój klimat i styl.

    Z technicznych rzeczy.

    Nie musisz wszystkiego od razu ściągać, launcher daje możliwość ustawienie sobie co i jak, np zawartość od-do lvl, jakość tekstur, dźwięku itp., wiec zacząć można od ~20 gb,

    Gra wysypała mi się może ze 3 razy, głownie przy zmianie lokacji, a problemów z logowaniem nie ma wiec chwile potem wraca się do gry.

    Ludzi sporo, czasem trafiają się oszołomy o mentalności dzieci neo, i niestety takowi głownie piszą po polskawemu.

    Z ograniczeń z tego co zauważyłem.

    2 sloty na postacie i jest tylko kilka podstawowych klas do wyboru.

    Wbiłem 40 lvl wiec ograniczeń w lvelach chyba nie ma, nie można wejść do niektórych lochów a co za tym idzie nie zrobisz questów z nimi związanych ale to na oko jakieś 10-25%.

    Bylem już w tortage (wyspa tutorial 1-20), stygii (pustynia), khitai (step, horda mongolska i wielki mur), i lasek gdzie skiluje się zbieractwo i rzemiosła i póki co nie odbiłem się od żadnego muru, pozostało mi jakieś 3-4 duże lokacje do sprawdzenia.

    Plecak jest ograniczony do połowy normalnego ale oprócz tego ze jest to wkurzające to też oducza zbierania śmieci (zasada co lepsze to zakładasz, resztę wywalasz + trochę mikstur, co ciekawsze 'spady' można trzymać w banku)

    Tutaj rejestrujesz konto i pobierasz instalator (pare M:cool:

    Grywam na eu crom pve. Chyba tyle.

    Erixin
    Participant
    #99356

    Jestem w największej polskiej gildii na serverze two eangels Polanie. Nicka mam takiego jak na forum. Mam łowce na 40 lvl i demonologa na 18. Serdecznie zapraszam!!!

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram