Krążowniki / Cruisers

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 114 total)
  • Author
    Posts
  • Norman@ser19
    Participant
    #112886

    Sama gra Ci podpowie jak grać . Każda postać ma własną taktykę gry.

    cheedar96
    Participant
    #112887

    To kminię - z czasem sam znajdę swoją taktykę, ale chciałbym wiedzieć czy tracę jakieś bardzo ważne bonusy jeżeli gram na krążowniku taktycznym a nie inżynierem?

    MnICH
    Participant
    #112888

    Popatrz na zestawienie umiejetnosci klasowych: http://sto.gamepedia.com/Player_ability#Ca...cific_Abilities (te 'space' oczywiscie). Po zapoznaniu sie jakie sa roznice pomiedzy tact a eng zadaj sobie pytanie czy warto. Jesli zastanawiasz sie nad roznicami w skill points, to jedyne co jest inaczej to skille naziemne.

    Ogolnie inzynier posiada bardziej defensywne umiejetnosci, a taktyk ofensywne. Oczywiscie to nie znaczy, ze taktyt to tylko 'eskortowiec' a inzynier to jedynie kapitam krazownikow. STO pod tym punktem jest dosc elastyczne.

    Anya
    Participant
    #112890

    Zależy jak chcesz grać, czy bardziej stawiasz na przeżywalność czy na siłę ataku. Taktyk na krążowniku więcej wytrzyma strzałów niż na eskorcie, ale kosztem mniejszej siły ataku.

    cheedar96
    Participant
    #112899

    Fajnie, to już faktycznie mam to przemyślane... Bd szedł w tanka 😆 A czy mógł by mi ktoś jeszcze powiedzieć co to będzie "grades in current rank" i jak mam te stopnie zdobyć bo potrzebuje ich do zdobycia kolejnego poziomu?

    Melnikor
    Participant
    #112900

    Grades to jakby podpoziomy poziomu, a zdobywasz je dostając expa.

    domirex
    Participant
    #116424

    Zrobił ktoś z was krążownik z samymi wiązkami borg. Używam torped i do nich mam skille. Ale nie wiem jak te beamy się sprawują bo nie wiem czy konsole wzmacniające beamy na nie zadziałają

    LIBERTO
    Participant
    #116425

    O jakie dokładnie wiązki ci chodzi? bo chyba nie cutting beam, którego można wsadzic tylko jednego na shipa?

    domirex
    Participant
    #116431

    Sory sety mi się pomyliły romulanski z tym borgowym dawno dość nie grałem nie licząc wbijania tego solane destroyer

    LIBERTO
    Participant
    #116435

    Experimental Romulan Plasma Beam Array- jesli o to ci chodzi to jestto w zasadzie zwykly beam, cały set w odpowiednim konfigu z konsolami sci z ambasady jest calkiem niezlym rozwiazaniem, ale lepiej przy nim nie rezygnowac z torped

    domirex
    Participant
    #116467

    Na krążowniku opłaca się iść w beamshipa czy też zostać przy torpedach?

    LIBERTO
    Participant
    #116468

    jak kto woli. wszystko zależy od stylu gry. można ładować z samych beamów krążąc wokół przeciwnika aż ten skona, można mu tylko zdjąć osłony obócić się w jego stronę i przyładować z high yelda torpedą, albo np kupić Assault Cruiser Refit wyposazony w Wide Angle Quantum Torpedo Launcher i cały czas przeciwnika punktować beamami i kąsać torpedami. taktyk jest wiele, ale jak już ktoś chce się decydować na ten rodzaj broni to, wg mnie, powinien bo choć troche zmaksymalizować w efektywności, i to pod kazdym względem: skili postaci, umiejętności BOFF i ewntualnie konsol taktycznych

    Uchi
    Participant
    #116469

    Ja nie używam torped na krążowniki, jako spawarka chyba działa najlepiej.

    Avanger a2b

    Build na aux to emergency bateries. 3 fioletowych doff z B'Tran (technicy), Exocomp (ktorego dawali za free w akademii,daje bonus do baterii), Quartermaster zmniejszający cooldown baterii.

    Klingonem mam bliźniaczy build na Mogh'u na antyprotonach. Mogh a2b

    Sprawuja sie bardzo dobrze na PvE. Rzadko latam na Areny PvP i tez dawały radę.

    Doro
    Participant
    #116521

    Moj build taki smiechowo-przetrwaniowy, zlozony z resztek na kolanie. W planach skompletowanie konsol i wymiana broni na lepsza. Procz tego pomyslow brak, mozna to jakos udoskonalic ? Latam na ustawieniach mocy 1 - weapon, 2 sheilds, resta na minimum

    Dołączona grafika

    Silniki do adapted MACO

    deflector Solanae

    warp to sep w->s SCap SST

    tarcza adapted MACo covariant

    Damc
    Participant
    #116547

    A do czego miałby być ten build? PvE czy PvP?

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 114 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram