Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Koszulki

Koszulki

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 133 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #20884

    Na Junk Depot jest wyraźnie napisane, że koszulki są firmy Promostars właśnie, czyli najwyższej jakości.

    No zwracam honor, ale i tak wole sobie kupić koszulkę Promo Stars z Metallicą za 30zł niż tą za 39zł ;>

    EMH Mark IX
    Participant
    #21006

    Ja trochę z innej mańki.A może sobie wyprodukujemy oficjalne koszulki z logo TSS?Na wypadek ewentualnego zlotu sympatyków byłyby jak znalazł :-DWyprasowanki Zweckform zadrukowane na porządnej drukarce powinny załatwić sprawę 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #21010

    Dzieki za checi, EMH, pomysl dobry, ale pozwol ze oficjalnymi koszulkami TSS zajmie sie oficjalna zaloga. Projekty juz sa.

    Gosiek
    Participant
    #21462

    Coś drgnęlo w temacie oficjalnych trekowych koszulek - ostatnio na stronie startrek.com pojawił się link do sklepu, w którym można sobie takowe zakupić. Na razie jest 6 wzorów, imo raczej średnio pomysłowych, ale co kto lubi. Każdy wzór można dostać na t-shircie, bluzie, czapce itp, itd... Ceny jak na nasze warunki trochę za wysokie, ale może ktoś się skusi. ;>

    Wzory koszulek można zobaczyć tu.

    PS. Imo najciekawszy jest ten z Enterprise, a najśmiesznieszy z tribblami. 😀

    PPS. Pytanie do założyciela topicu: i co z tym hasłem "codziennie nowa koszulka"? Ja nie zauważyłam na waszej stronie żadnych nowych trekowych wzorów.

    Franki
    Participant
    #21463

    PPS. Pytanie do założyciela topicu: i co z tym hasłem "codzennie nowa koszulka"? Ja nie zauważyłam na waszej stronie żadnych nowych trekowych wzorów.

    Hasło jest cały czas aktualne.

    Zglosze designerowi Junk Depot ze fani ST domagaja sie wiecej wzorow koszulek.

    Bonifacius
    Participant
    #21707

    A ja jak sobie upatrzę cosik, natychmiast rozbijam na pixele i dziergam to igłą i nitka (dobra stalowa igła+mulina najwyższej jakości(jest ich kilka tysięcy odcieni)+(niestety) kilka godzin ślęczenia=śliczne wyszywane logo. 😀 Małe, może ale solidne - sie nie spiera i robótka uczy cierpliwości :):):):)

    Krusty
    Participant
    #21731

    Podziwiam twoją cierpliwość;) ale jak sam już sam wspomniałeś nadaje się to tylko do wyszywawania emblematów, bo już czegoś takiego nie wyszyjesz :huh: .

    izbkp
    Participant
    #21734

    Choćby t-shirt, bo w obecnie panującej kulturze nie ma lepszej wizytówki własnych zainteresowań i przekonań. Dlatego drużyna Junk-Depot.com postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanatyków Star Treka i przygotowała ofertę specjalnie dla was.

    No to ja mam propozycje, otoz utworzcie zamkniety dzial dostepny na login i haslo, a potem zrobcie specjalna cene dla koszulek trekowych - warunek nie moze byc wieksza niz 29 zl - a ja dostarcze kilka popularnych wzorow z dawnego PLN Latinum 😉

    Liranna
    Participant
    #21813

    Jeśli chodzi o koszulki to prawie wszystko jest już gotowe. Jeszcze tylko parę drobnych spraw do załatwienia i można będzie kupować. Jak juz wszystko bedzie dokładnie wiadomo to podam.

    Siwy
    Participant
    #21866

    Witam Nie za bardzo zrozumiałem ostatnie posty koszulki mają być tylko do kupienia dla wybrańców 🙁 Jestem potencjalnym kupcem a wzory zaproponowane na stronie Junk Depot są poprostu słabe.Pozdro....

    Liranna
    Participant
    #21867

    Sklep jest ogólnodostępny i każdy będzie mógł kupić. Jeszcze tylko trochę cierpliwości.

    Siwy
    Participant
    #21868

    Dzięki za odpowiedz 🙂 czekam..pozdro

    Liranna
    Participant
    #22204

    Zgodnie z obietnicą podaję adres sklepu. Na razie to nie wszystkie propozycje. W miarę upływu czasu będą sie pojawialy nowe towary.

    Życzę udanych zakupów.

    (link ulegl zmianie, szczegoly tutaj)

    Xalein
    Participant
    #22552

    Chcialem sie zapytac czy ktos juz cos kupil i czy jest zadowolony z zakupionej rzeczy?

    Piotr
    Keymaster
    #22559

    Ja kupilem i polecam koszulki, sa bardzo dobrej jakosci. Tylko poczytajcie dokladnie o rozmiarach, zeby nie byc zaskoczonym. Kubkow nie bylo, gdy zamawialem, ale tez sobie kupie. 😉

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 133 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram