Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Koszulki

Koszulki

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 133 total)
  • Author
    Posts
  • Franki
    Participant
    #2190

    Czego potrzebują fani Star Treka?

    To proste: kolejnych filmów i kolejnych odcinków ich ulubionego serialu! Czasami wypada też coś zjeść, wypić itp. Gdy te nudne potrzeby są już zaspokojone, należy wyjść z jaskini, ewentualnie piwnicy rodziców i spotkać się z innymi Trekkies. Aby wyłowić ich z anonimowego tłumu warto zastosować jakiś znak rozpoznawczy.

    Choćby t-shirt, bo w obecnie panującej kulturze nie ma lepszej wizytówki własnych zainteresowań i przekonań. Dlatego drużyna Junk-Depot.com postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanatyków Star Treka i przygotowała ofertę specjalnie dla was.

    Bezpośredni link do kategorii filmowej z koszulkami ST: http://junk-depot.com/index.php?cPath=28

    (Mam nadzieję, że ten post nie zostanie potraktowany jako nachalna reklama. Po prostu uważamy, że mamy fanom ST do zaoferowania fajną rzecz i informujemy o tym. Dzięki za zrozumienie.)

    Na wszelkie pytania czekam pod adresem sklep@junk-depot.com

    Live long and prosper.

    - Franki

    Reyden
    Participant
    #20826

    hmm , tylko dwie koszulki , w tym jedna z napisem Trekkie Pogf ma juz sowje koszuli, były też bluzy z logo POGF , moze nioedługo będa koszulki z logiem TSS .

    Franki
    Participant
    #20827

    Koszulek ST bedzie na pewno wiecej, bo designer Junk Depot jest wielkim fanem Treka. Hasło "codzennie nowa koszulka" jest w 100% prawdziwe, wiec zachecam do regularnego sprawdzania czy nie doszedl jakis nowy wzor trekkowy.A oryginalnych logo nie stosujemy, aby nie łamać praw autorskich.

    Dalek
    Participant
    #20828

    Ja dziwnych tabletek nie łykam/tykam 😛 .

    Franki
    Participant
    #20829

    Well, well, well...

    Miło mi że sława DT dotarła aż w te odległe zakątki galaktyki. 😉 Junk Depot nie ma jednak z Tabletkami nic wspólnegp, poza osobami twórców (i to nie wszystkich) 🙂

    Gosiek
    Participant
    #20830

    Może koszulki i są trekowe, ale topic zostaje przeniesiony do Mesy, zwłaszcza, że ostatnie posty trekowe już raczej nie były. ;> Panowie - trzymajcie się tematu!

    Tom
    Participant
    #20837

    Mam male pytanko... Koszulki zaprezentowane na Waszej stronie nie sa najtansze, 39,90 + koszty przesylki (choc nie jestem pewien, bo nie sprawdzalem)... Jednakze, skoro Wasz designer jest fanem Treka i specjalnie dla nas wprowadziliscie nowa linie koszulek, to czy mozemy liczyc na jakies znizki? 🙂 W koncu nie wszyscy trekerzy maja stala prace, a nawet jesli to nie zawsze moga sobie pozwolic na tego typu zakup, wielu z nich to studenci (ciagly brak funduszy), a nawet mlodziez szkolna (kieszonkowe tez nie wystarcza)...

    Franki
    Participant
    #20840

    Hej.Moze sie zdziwisz, ale z tej strony tez pisze student. Wiec nie jestem jakas korporacyjna swinia. Yet ;)W kazdym razie trzeba wyraznie i uczciwie powiedziec ze znizka nie obowiazuje, nawet dla fanow Treka. Zadna "grupa spoleczna" nie jest jakos szczegolnie uprzywilejowana na Junk Depot. :)A koszty przesylki mozna sobie spokojnie obnizyc zamawiajac koszulki wspolnie i dzielac koszty. Nie uwierze ze jestes jednym Trekkie w WAWie ktory chcialby nosic na sobie namacalny dowod milosci do ST 🙂

    AHM
    Participant
    #20850

    Pomysł może fajny, ale... za 45zł można mieć koszulkę jaką się chce... Pełno jest miejsc które proponuje nadruki na koszulki. Robisz projekt w Word'zie wielkości A4 zanosisz do punktu na dyskietce i masz koszulkę jaka tylko ci się wymarzy. W większości punktów nadruk jest naprawdę solidny, co do materiału z jakiego jest wykonana koszulka można mieć zastrzeżenia, ale zawsze można przynieś swoją koszulkę którą sami wcześniej kupimy. Szybko łatwo i przyjemnie a do tego oryginalnie.

    Franki
    Participant
    #20851

    ...true...Jednak z jakiegos powodu ludzie kupuja tez u nas. Wiec czynnik ceny nie jest jedynym, jak sie okazuje.

    Q
    Participant
    #20874

    Ja trekowe koszulki robie sobie sam.

    1.Kupuje sobie papier naprasowywanke, Jak mam szczescie to dobrej jakosci.

    2.Na kompie projektuje co na niej ma byc.

    3.Kupuje koszulke.

    4.Zaznaczam w opcjach drukowania "naprasowywanka" i drukuje

    5.A potem traktuje to Zelaskiem i gotowe.

    Slawek
    Moderator
    #20875

    Wg. mnie 39zł za koszulkę + koszty wysyłki to trochę droga impreza. A i nie wiadomo nawet jakiej jakości jest sama koszulka i nadruk. Porządne koszulki z nadrukiem można mieć już za 30zł (a nawet taniej). Na przykład w Rock & Metal Shop'ie. Koszulka firmy Promo Stars (pierwsza klasa) z bardzo ładnym nadrukiem za 30zł. Tak więc uważam, że cena trochę zawyżona. Ale jak ktoś by był zainteresowany to pewnie kupi.

    Franki
    Participant
    #20876

    Na Junk Depot jest wyraźnie napisane, że koszulki są firmy Promostars właśnie, czyli najwyższej jakości.A nadruk nie jest żadną wprasowywanką z domowej drukarki tylko flexem łączonym z materiałem za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej prasy termicznej.

    izbkp
    Participant
    #20879

    A nadruk nie jest żadną wprasowywanką z domowej drukarki tylko flexem łączonym z materiałem za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej prasy termicznej.

    A co konkretnie kryje sie pod nazwa FLEX?

    Franki
    Participant
    #20880

    A co konkretnie kryje sie pod nazwa FLEX?

    Specjalny rodzaj folii przeznaczony wlasnie do nanoszenia na koszulki i inne materiały odzieżowe.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 133 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram