Kosmos 1999

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Krusty
  Participant
  #2249

  Zainteresowanych dokładniejszymi informacjami odsyłam na stronę tvn siedem.

  Gosiek
  Participant
  #21934

  W końcu jakieś w miarę dobre scifi pojawia się w niekodowanej telewizji - to miłe. Co prawda wybór padł na straszny staroć, ale zawsze to coś pozytywnego, że zamiast jakiegoś mordobicia albo kolejnej durnej kreskówki pojawia się scifi. Boję się tylko, że z racji swojego dość archaicznego wyglądu serial raczej nie ma szans na podbicie serc widzów nie związanych już wcześniej z kinem fantastyczno-naukowym. Ale niestety na nowsze produkcje chyba naszym telewizjom szkoda pieniędzy.

  PS. Dla zainteresowanych serialem odnośnik do traktującej o nim strony - link.

  Krusty
  Participant
  #21942

  Osobiście nigdy tego serialu nie widziałem, ale dużo o nim słyszałem, więc z przyjemnością poznam tą klasykę sci-fi bliżej.

  Barusz
  Participant
  #26874

  Dziś można było zobaczyć już drugi odcinek drugiego sezonu i mam jedną refleksję: o "Enterprise" mówiono, że ekolodzy byliby dumni, tak? To niech Zieloni obejrzą "Space 1999". Recyklink, recyklink, recykling. Kto oglądał przed chwilą dokładnie będzie wiedział do którego epizodu z pierwszej serii przypisać ten...BTW: za to duży plus dla TVN 7 za porządne tłumaczenie, zakup całego serialu na raz i puszczanie odcinków ściśle w 'kanonicznej" kolejności. Duży plus. To z mojej strony takaaaa... marchewka 😉

  Barusz
  Participant
  #30139

  W dzisiejszym odcinku: "The Beta Cloud" gościnnie wystąpił David Prowse - wsławiony rolą Dartha Vadera z oryginalnej trylogii "Star Wars". Jak ktoś jest ciekaw to jutro powtórka. I ostrzeżenie - odcinek jest denny.

  Q__
  Participant
  #241859

  Rowan J Coleman wychwala tytułowy serial:
  https://www.youtube.com/watch?v=N5kh9eSqR8Q

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram