Forum Fantastyka Star Trek Kontynuacja TOS-a ...

Kontynuacja TOS-a ...

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • tolo
    Participant
    #16828

    Projekt projektem ale my w Polsce i tak nie obejrzymy żadnego z tych odcinków. Jeżeli już będzie to na stacjach kablowych.

    Gosiek
    Participant
    #16830

    my w Polsce i tak nie obejrzymy żadnego z tych odcinków.

    Tolo czytaj uważnie wcześniejsze posty - to jest projekt niezależny i rozpowszechniany przez internet, skąd każdy może sobie ściągnąć odcinki. I każdy może na stronie internetowej wesprzeć finansowo twórców. 🙂

    Co do telewizji to projekty niezależne i fanowskie raczej tam nie trafiają - wszystko jedno czy w Polsce czy za granicą... 😥 👿

    tolo
    Participant
    #16832

    Niestety nie każdy ma stały dostęp do inetrnetu, a pokazywanie treka w necie odbędzie się tylko dla wybranej grupy posiadającej odpowiedni sprzęt.

    Gosiek
    Participant
    #16834

    Serial jest robiony w USA, przez tamtejszych fanów treka i co za tym idzie głównie z myślą o miejscowej widowni. A tam ze stałym dostepem do sieci nie ma takich problemów jak u nas. Dla autorów to nie jest wybrana grupa tylko kilkaset tysięcy ludzi - amerykańskich (choć nie tylko) fanów, którz serial chętnie ściągną i obejrzą.My (jako potencjalni widzowie) jesteśmy raczej na odległym miejscu w planach twórców tego serialu, choć pewnie by się ucieszyli wiedząc, że w Polsce też ktoś ich dzieło ogląda.

    Domko
    Participant
    #19301

    Oglądnąłem ten ich pierwszy odcinek (tytuł: "Come what may") i nie za bardzo mi się spodobał. Efekty ok, postacie nawet podobne (choć nie wiem gdzie jest Sulu), ale wtrynianie Borga na siłę do TOS-a to, moim zdaniem, zdecydowanie zły pomysł. Całe szczęście, że nikt nie użył wprost nazwy Borg, bo byłby burak taki, jak w odcinku ENT, gdzie walczą z Borgiem.Podobno ma się pojawić kolejny odcinek tych fanów TOS-a, ale mimo, że wspiera ich ktoś z rodziny Roddenberry (chyba syn Gene'a), to jakoś niespecjalnie na to czekam. Obejrzę i wrażenia opiszę, ale mam już nie za duży do tego entuzjazm.

    mattik
    Participant
    #19302

    W przypomnianym odcinku ENTKA też nie padło słowo Borg. Jednak to co tu napisałeś to dowód na to, że nie tylko znienawidzeniu B&B chcą wszędzie wciskac coś co nie powinno gdzieś być :mrgreen:.

    Domko
    Participant
    #19304

    Wybacz, ale nie chodziło mi o czepianie się ENT, gdyż tego odcinka nie oglądałem (tylko gdzieś słyszałem, że pada słowo Borg). Zwykle nie lubię mówić o tym, czego nie oglądałem. Zmylił mnie głównie trailer, gdzie słychać jak Borg mówi "We are the Borg".

    mattik
    Participant
    #19305

    Teraz to już sam mam wątpliwości... Jak mówisz że w trailerze było. Ale nie chyba nawet kilka osób jako argument na plus tego odcinka dawało to, że NIE PADAŁO tam słowo Borg i też tak mi się wydaję :P. Może sobie jutro jeszcze raz obejrzę i sprawdzę...

    Domko
    Participant
    #19320

    Mogę się mylić - nie oglądałem odcinka. Poza tym nieraz w trailerach są pokazane rzeczy, których nie ma potem w odcinku.

    Piotr
    Keymaster
    #19329

    Czy ktos widzi nazwe tego tematu? Nie ma w nim nic o entku. ;> Wiec konczymy offtopic, a jesli macie ochote dalej rozmawiac o entku, to odpowiednie do tego miejsce znajdziecie tutaj.

    Q__
    Participant
    #244382

    Link do waybackowej wersji ichniej strony, w ramach troski o fandomową pamięć:
    https://web.archive.org/web/20040810120427/http://www.5yearmission.com/cast_crew.html
    (Jak widać jest to projekt znany potem jako Star Trek: New Voyages, Star Trek: Phase 2, ew. Star Trek: New Voyages/Phase 2.)

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram