Forum Fantastyka Star Trek Kontynuacja TOS-a ...

Kontynuacja TOS-a ...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • Biken
    Participant
    #1891

    Zapewne wielu z Was już wie, że powstaje niezależny projekt kontynuacji ST TOS. Premiera pierwszego odcinka już w grudniu tego roku. Odcinki mają być dostępne w necie za darmo, oczywiście mile widziane są darowizny które zasilą fundację na rzecz rodzin astronautów którzy zginęli w katastrofach wahadłowców Chelenger i Columbia. Spoty reklamowe i pełne info na stronie http://www.5yearmission.com Przygotowywana jest nawet niemiecka wersja językowa. Może warto pokusić się o polską ??? oto treść wypowiedzi jaką otrzymałem:At the present time we have plans to translate the episode into German (spoken). If anyone would like to help us do translations or second language voice overs, please don't hesitate to contact me!Jack MarshallPozostawiam do dyskusji....

    Reyden
    Participant
    #13573

    hmm , widziałem co nie co na tej stronce , i poweim tak , ta kontunuacja nie za bardzo mi sie podoba

    Biken
    Participant
    #13574

    Ja zaczekam, aż zobaczę. TOS bardzo mi się podoba z chęcią zobaczę jaki Oni mają pomysł, choć pomysł "reaktywacji" kirka, spocka itd nie jest taki dobry - każdy ma wypracowane zdanie na temat oryginalnych aktorów i nawet gubernator Arnold S. jako Conan Klingon 🙂 tego nie zmieni

    mattik
    Participant
    #13576

    Oj, bardzo mi się to nie podoba. Niszczy to spójność Treka... I co by w nim nie było (choćby i był kanoniczny) to jestem przeciw.

    Xalein
    Participant
    #13581

    Tez jestem przeciwny takiej herezji 😉

    drupi
    Participant
    #13592

    E wy sie tam znacie chlopaki staraja sie zrobic jakas konkurencje dla oficjalnego coraz ponoc slabszego treka, a wy o jakiejs tam herezji.

    Xalein
    Participant
    #13593

    E wy sie tam znacie chlopaki staraja sie zrobic jakas konkurencje dla oficjalnego coraz ponoc slabszego treka, a wy o jakiejs tam herezji.

    Wlasnie skonczylem ogladac ENT 3x05 i nie bylo widac ze, trek jest coraz slabszy.

    Biken
    Participant
    #13792

    Jakakolwiek by to była kicha, warta jest by zwrócić na nią uwagę. I tak możliwe, że wyjdzie jeden odcinek i tyle wystarczy im zapału.

    tolo
    Participant
    #13819

    Jakaś stacja mogłaby to puścić w tv.

    drupi
    Participant
    #13827

    Jakaś stacja mogłaby to puścić w tv.

    Jest to projekt niezalezny i mozna zapomniec o tym ze pusci to jakas stacja tv

    Thengel
    Participant
    #13844

    Jakakolwiek by to była kicha, warta jest by zwrócić na nią uwagę. I tak możliwe, że wyjdzie jeden odcinek i tyle wystarczy im zapału.

    Zgadzam się. Robienie fan-serialu jest bez sensu. Mogliby zrobić jeden porządny fanfilm i tyle. A tak to nic nie będzie.

    Piotr
    Keymaster
    #13864

    Zgadzam się. Robienie fan-serialu jest bez sensu.

    To tak jakbys powiedzial ze robienie fan-strony jest bez sensu. 😉

    rdo
    Participant
    #16678

    ja jestem projektem zainteresowany - ale mi mo to nie spodziewałbym sie wspaniałych efektów - ST:TOS to moim zdaniem, najlepszy serial w historii telewizji... (szkoda ze sa tylko 3 sezony) idealna tam była proporcja miedzy akcją, humorem i walorami intelektualnymi - niczego za mało , niczego za dużo (złośliwi czepiają sie efektów specjalnych - ale to przecierz zostało nakręcone zanim ja sie urodziłem)

    mattik
    Participant
    #16766

    Ogladal ktos ich pierwszy odcinek???

    rdo
    Participant
    #16769

    ich pierwszy odcinek jest na ich www, ja zacząłem sciągać dziś rano - może wieczorem obejrzeEdycja:dodaje komentarzodcinek całkiem ciekawy (6,5/10), nawwet zachowany klimat TOSa.... efekty specjalne całkiem całkiem (chyba lepsze od oryginału, ale przy dzisiejszej technologii to nie jest trudne)... Troche gorzej ze wskrzeszaniem naszych ulubionych postaci - różnice widać na pierwszy rzut oka, ale są one na tyle niewielkie , że nie drażnią - ogólnie produkcja warta obejrzenia - jak zresztą wszystko spod znaku Gwiezdnej Wędrówki

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram