Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec z V i No Ordinary Family

Koniec z V i No Ordinary Family

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6247

    Ledwo co zdążyliśmy poinformować o kasacji The Event, a już pojawiły się wieści o kolejnych cięciach w ramówkach. Telewizja ABC postanowiła zakończyć seriale V i No Ordinary Family.

    [more]Szczególnie zawiedzeni mogą czuć się fani V, którzy znając wypowiedzi ekipy serialu, mieli nadzieję na ciekawy ciąg dalszy historii inwazji z kosmosu. Nic z tego, Podobnie jak w przypadku No Ordinary Family na decyzji zaważyły słabe wyniki oglądalności.

    Nastały złe czasy dla fanów telewizyjnej fantastyki. Kolejne seriale kończą swój żywot po zaledwie jednym lub dwóch sezonach. Jednym z niewielu wyjątków jest wysoko ceniony przez fanów gatunku Fringe, ale i on miał niemałe problemy w tym roku. Wciąż nieznany jest los Supernatural.

    Źródło: Airlock Alpha[/more]

    perekel
    Participant
    #98222

    Słabe wyniki oglądalności? To może w ogóle dać te seriale od pierwszej w nocy, coby oglądalność "skoczyła na łeb na szyję".Albo ja jestem myślącym inaczej, albo kolesiom z wytwórni tiwi chodzi wyłącznie o jak najkosmiczniejsze dochody, żeby nowy basen, zaraza, sobie zrobić.Dlaczego ciekawe, dobre scenariusze, rokujące na przyszłość mają ukręcane łby, podczas gdy miałkie ale "chwytliwe" badziewia święcą tryumfy???Ech..., sorry za ten post, ale musiałem swoje powiedzieć... 🙁

    Lo'Rel
    Participant
    #98223

    Dlaczego ciekawe, dobre scenariusze, rokujące na przyszłość mają ukręcane łby, podczas gdy miałkie ale "chwytliwe" badziewia święcą tryumfy???

    No i sam sobie odpowiedziałeś. Bo są "chwytliwe" dla popcornu.

    Coen
    Participant
    #98224

    Jak to nieznany? Z tego co wiem Supernatural już od dawna było zapowiedziane jako ostatni sezon. Ba, nawet autorzy tak go chyba traktowali, totalnie bawiąc się już konwencją.

    Flashbones
    Participant
    #98227

    7 sezon Supernatural został zamówiony jakiś czas temu, więc jeszcze przynajmniej rok będziemy oglądać Winchesterów.

    Piotr
    Keymaster
    #98228

    Masz link? bo:"There is a chance that "Supernatural" will get another season, but the show is currently on the bubble after losing 20 percent of its audience from last year since its move to Fridays."

    Flashbones
    Participant
    Coen
    Participant
    #98230

    No to Raf ma przekichane 😉

    Breen
    Participant
    #98246

    Ale mnie to wcale nie dziwi.. niestety. Nie chę się powtarzać, bo juz wszystko napisałem przy okazji kasacji Capriki.. W dzisiejszych czasach telewizją rządzą księgowi nikt inny! mam wrażenie, że czasy ambitnego kina telewizyjnego minęły bezpowrotnie, a telewizja jest kierowana do bezmózgich troglodytów oglądających gnioty o dupie maryni gdzie połowa scen to product placement.

    Diabeu
    Participant
    #98249

    No to masz złe wrażenie bo akurat ambitnych seriali nie brakuje na antenie.Nie porównujmy tylko świata seriali sci-fi to świata wszystkich seriali.

    Lo'Rel
    Participant
    #98251

    Zależy co rozumiemy poprzez "ambitne seriale".Ambitne dzisiaj to tylko dodatek o ile nie zagraża oglądalności i zyskom. Myślisz, że ktoś ulituje się nad ambitnym serialem z mierną oglądalnością tylko dlatego, że świeci swoją ambitnością? To co pretenduje do określenia "ambitny" nie tylko sci-fi, znika bezpowrotnie po jednym czy dwóch sezonach. Zostaje papka dla yeti. Ale tego oczekuje widownia w Stanach. Stacje tylko ich biorą pod uwagę, bo na nich zarabiają.

    Breen
    Participant
    #98256

    Zależy co rozumiemy poprzez "ambitne seriale".

    Ambitne dzisiaj to tylko dodatek o ile nie zagraża oglądalności i zyskom. Myślisz, że ktoś ulituje się nad ambitnym serialem z mierną oglądalnością tylko dlatego, że świeci swoją ambitnością? To co pretenduje do określenia "ambitny" nie tylko sci-fi, znika bezpowrotnie po jednym czy dwóch sezonach. Zostaje papka dla yeti. Ale tego oczekuje widownia w Stanach. Stacje tylko ich biorą pod uwagę, bo na nich zarabiają.

    No tak, tylko w takim razie po co robić ludziom (tym co oczekują czegoś więcej niż bezmózgiej rozrywki) nadzieję, produkować serial po to aby go po 1,2 sezonach skasować? Ja rozumiem, że stacja robi serial, żeby na nim zarabiać, ale jak się powiedziało A to się powino powiedzieć B. Ani Kroniki Sary Connor, ani Caprica ani jericho nie miały fatalnych wyników, te seriale miały po prostu wyniki słabsze niż założyło sobie szefostwo, to wystarczyło do kasacji. Najgorsze, że ABC nie raczyło jakoś sensownie zakończyć serialu, poprostu przerwoano w momencie kiedy wszystko nabierało tempa i aż chciało się zobaczyć co będzie się działo dalej.. Żal.

    A propos "ambitnego kina". To określenie na wyrost w stosunku do V, chociaz serial coraz bardziej mi się podobał.

    A jakiez to inne ambitne seriale mamy w tv bo niebardzo wiem?

    Lo'Rel
    Participant
    #98257

    Najgorsze, że ABC nie raczyło jakoś sensownie zakończyć serialu, poprostu przerwoano w momencie kiedy wszystko nabierało tempa i aż chciało się zobaczyć co będzie się działo dalej

    My dear SGU. R.I.P. oczywiście dziękujemy Ci SyFy. Przynajmniej nazwę stacji dobrali sobie odpowiednią.

    tym co oczekują czegoś więcej niż bezmózgiej rozrywki

    Ależ stacji nie interesuje to, czego chcą ci którzy oczekują czegoś więcej, dopóki nie zaczną stanowić większości. Póki co większość chce tego co trwa latami i nie jest najmądrzejsze. O na przykład obejrzałem sobie dzisiaj odcinek "Medium". Grupa studentów reżyserii, scenopisania i aktorstwa z pierwszego roku zrealizowała by ten serial lepiej. Dawno nie widziałem takich idiotyzmów.

    Diabeu
    Participant
    #98272

    A jakiez to inne ambitne seriale mamy w tv bo niebardzo wiem?

    Podam przykłady pierwsze z brzegu- Breaking Bad, Mad Men.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram