Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec Trek.pl

Koniec Trek.pl

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #7879

    Drodzy użytkownicy, chcemy Wam podziękować za wspólnie spędzony czas. Niestety w ten weekend będziemy zmuszeni wyłączyć nasze serwisy i forum. I choć chcielibyśmy Wam towarzyszyć przez kolejne 12 lat, to... nie mamy pewności, czy tyle z nami wytrzymacie. Bo my wracamy po weekendzie. ;>

    [more]Kilkudniowa przerwa będzie wynikała z dość złożonej operacji, jaką musimy przeprowadzić - transfer na inny serwer, upgrade forum i zmiana obu naszych serwisów. Przez pewien czas będzie to wiązało się z nieprzyjemnościami - i dla Was, i dla nas. Będą kłopoty z dostępem do stron, logowaniem się, działaniem linków, zapewne na początku nawet nie poznacie naszego forum. Największe problemy powinny zniknąć szybko, ale i tak prosimy Was o cierpliwość. Przez pewien czas będziemy dostępni tylko na Facebooku.

    Dołączona grafikaDołączona grafika

    [/more]

    Elvenking
    Participant
    #117328

    Aż serce mi stanęło

    Piotr
    Keymaster
    #117329

    Nie mogłem się powstrzymać. ;>

    Aldaron87
    Participant
    #117332

    Ale się wystraszyłem! 😮 Czekam z niecierpliwością na powrót i zmiany 😉

    mad
    Participant
    #117333

    przyznam że też mi gałki wyszły.. Piotr nas w ładnego konika zrobił 🙂

    fluor
    Keymaster
    #117334

    Nie powinno się tak żartować, oby to ostatni raz. Ja coś wiedziałem, ale mimo wszystko taki nagłówek to niespodzianka.

    kotek
    Participant
    #117335

    Nagłowek jest trochę szokujący, ale uważam, że taki powinien być. Przecież ma zachęcić do przeczytania newsa. Trek nie zniknie. Nigdy :)Świetny gif Fluor!

    Barusz
    Participant
    #117336

    W połowie 2005 r. też słyszeliśmy, że to przerwa (w kręceniu seriali) tylko na 2 może 3 lata ;>

    Piotr
    Keymaster
    #117337

    Wtedy było na 2 tyg., a wyszły lata. ;>

    Barusz
    Participant
    #117338

    Nie, jak gruchnęła wiadomość o końcu Entka, a potem naprawdę się skończył, to od dwóch tygodniach nikt nie mówił, lecz właśnie o 2 latach.

    Piotr
    Keymaster
    #117339

    A, wybacz, źle zrozumiałem. Mój błąd zepsuł Ci złośliwostkę. 😉

    Eviva
    Participant
    #117343

    Rzadko się ostatnio wypowiadam, ale wciąż tu jestem, śledzę dyskusje i main site. Nie dziwcie się więc, że aż mi coś piknęło gdy weszłam na FB. Ładnie to tak ludzi straszyć? Co przerwa i upgrade (miał to też Enterprise) to nie koniec!

    iron1992
    Participant
    #117348

    Za taki tekst powinienem cwaniakowi który to napisał dać w mordę. Ale nie straszcie już tak ludzi.

    gordian76
    Participant
    #117349

    No weźcie, taki stres z rana 🙂 ufff

    Romek 63
    Participant
    #117350

    No weźcie, taki stres z rana 🙂 ufff

    Na szczęście ta tragiczna wiadomość nie stresowała nas zbyt długo 😀

    A z drugiej strony to gdyby teraz forum znalazło się w rzeczywistych tarapatach, to nikt już nie weźmie tej informacji na poważnie 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram