Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Koniec strajku scenarzystów!

Koniec strajku scenarzystów!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3651

  W wywiadzie udzielonym stacji CNBC Michael Eisner, były dyrektor naczelny studia Walta Disneya i znana osobistość w przemyśle rozrywkowym, oznajmił, że zawarto umowę ze związkiem zawodowym scenarzystów i strajk można uznać za zakończony.

  [more]

  Choć Eisner w swoim wystąpieniu zawahał się, odpowiadając na pytanie o to, czy scenarzyści mogą jeszcze odrzucić warunki porozumienia, to ostatecznie powiedział, że akceptacja umowy jest nieunikniona. Nie wiadomo na razie, jakie były warunki umowy.

  Koniec strajku może mieć wpływ na sytuację niejednej produkcji spod znaku fantastyki. Jeśli wszystko się ułoży, zgodnie z planem rozpocznie się realizacja takich projektów jak Angels and Demons, Justice League i Transformers 2.

  Oryginalną informację na temat zakończenia strajku można znaleźć na CNBC.com. O możliwych zmianach, jakie mogą być tego następstwem, doniósł Scifi.com.[/more]

  Dalek
  Participant
  #56800

  Świetna wiadomość.Może wreszcie coś się ruszy w światku tv.

  lszekg
  Participant
  #56802

  No świetnie!!!! Dzięki Bogu!!!! Chociaż to może być nie koniec. (A tak nawiasem: "Liga Sprawiedliwych"? To o tej lidze bohaterów czy o czymś innym?)

  Piotr
  Keymaster
  #56814

  Liga Sprawiedliwosci - bo pod takim polskim tytulem pamietam przygody tej grupy - to wlasnie to 'zbiorowisko' superbohaterow. Byl tam Batman, Superman, Wonder Woman, chyba Green Lantern i kilka innych, mniej lub bardziej znanych postaci.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram