Koniec skrzynek Ferengi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #6870

    Dołączona grafika

    Od dłuższego czasu gracze wśród nagród zdobywanych na misjach znajdowali skrzynki Ferengi, które zastąpiły wcześniejsze skrzynki Kardassian. Dzięki nim niektórzy mogli nacieszyć się paroma unikalnymi przedmiotami związanymi z Ferengi Aliance, w tym nawet okrętem klasy D'Kora. Wszystko co dobre/złe* jednak się kończy i od 18. lipca, od godziny 19:00 polskiego czasu nowe skrzynki przestaną pojawiać się w grze.

    Obecnie nie wiadomo jeszcze "czy" i "co" zastąpi skrzynki Ferengi.

    *niepotrzebne skreślić.

    Źródło: Portal Star Trek Online

    Melnikor
    Participant
    #106272

    Obecnie nie wiadomo jeszcze "czy" i "co" zastąpi skrzynki Ferengi.

    "Czy?" to raczej pewne, pozostaje tylko pytanie "co?".

    Jamjumetley
    Participant
    #106274

    Jak dotąd mam w tej grze niebywałe szczęście. Na wszystkie okręty które kupiłem w C-Store, dylit uzbierałem zawsze akurat podczas startu obniżki, a samą D'Korę za 65 mln EC ledwo tydzień przed zakończeniem emisji pudełek.Co teraz w skrzyneczce? Może coś tholiańskiego? Albo coś związanego z jakąś prominentną trekową rasą niezwiązaną ani z Federacją, a nie z Klingonami? Breen? Hirogeni? Kazoni?

    Match
    Participant
    #106275

    Nareszcie! Miałem już dosyć - co zbiorę jakiś przedmiot to, to jest właśnie skrzynka Ferengi. I ciągły drop drop drop na PvE - szło zwariować ]:->

    Melnikor
    Participant
    #106276

    Match spokojnie dwa, trzy tygodnie i będą następne. Jakiś czas temu było coś mamrotane o nowym Romulanńskim aspekcie w grze. Więc kto wie może jakiś Raptor.

    Silver Phoenix
    Participant
    #106286

    Albo D'Deridex 😉 Ostatecznie chyba najbardziej rozpoznawalny 😀

    Shirien
    Participant
    #106287

    Nareszcie! Miałem już dosyć - co zbiorę jakiś przedmiot to, to jest właśnie skrzynka Ferengi. I ciągły drop drop drop na PvE - szło zwariować ]:->

    Jeśli chcesz mieć lepsze looty to zmień poziom trudności misji:)

    Jamjumetley
    Participant
    #106288

    Albo D'Deridex 😉 Ostatecznie chyba najbardziej rozpoznawalny 😀

    Raczej nie. Jeżeli kiedykolwiek dadzą graczom trzecią frakcję, będą to Romulanie, którzy powinni mieć możliwość gry okrętem klasy D'Deridex. Jestem gotów założyć się o dowolną ilość EC, że nie będzie on do dostania w skrzynce. Przynajmniej do momentu gdy Cryptic głośno powie, że grywalnej frakcji Romków w grze nie będzie 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #106290

    Mogą mieć Romulan w tak dalekich planach (o ile w ogóle...), że szkoda gadać 🙂 Sam wiesz, jak traktowani są pod względem fabularnym Klingoni. Owszem, dodano im od premiery trochę zawartości, ale w porównaniu do Federacji? Niewiele. A przecież KDF jest w grze od początku.Sam zaś D'Deridex może być na zasadzie: w skrzynkach wersja specjalna, w normalnej grze zaś - słabsza :)Nic to. Pożyjemy - zobaczymy 🙂

    Melnikor
    Participant
    #106291

    JJ Sthal w którymś wywiadzie albo ask Cryptic napisał że obecność statku danej rasy w skrzynkach wcale nie wyklucza danej rasy z bycia grywalną w przyszłości.

    FAB
    Participant
    #106297

    Jeżeli w skrzynkach pojawią się okręty Romulan, to będzie to tatalną bzdurę - oczywiście to tylko moja opinia. Gra coraz bardziej odchodzi od kanonu (vice admirałowie latają statkimi Kardasjan lub Ferengi), więc ewentualny kolejny krok w kierunku Romulan to po prostu sygnał, że gra ma być narzędziem do zarabiania i niczym więcej. Jeśli chodzi o mnie to szkoda, że tylko taki kierunek twórcy wybierają (choć oczywiście z ich punktu widzenia jest to jak najbardziej zrozumiałe).

    Melnikor
    Participant
    #106300

    Akurat latanie Jemem wynika z kanonu, w DS9 przez 2 odcinki Sisko and Company takim latali.

    FAB
    Participant
    #106306

    Dlatego ich nie wspominam 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #106308

    Trudno w tej kwestii mówić o nieścisłości z kanonem, bo STO niejako ten kanon kreuje. Po Nemesis jedyną (i to jedynie semi-oficjalną) historią jest komiks Countdown. Cryptic ma tu wiele swobody.

    Melnikor
    Participant
    #106310

    Karadsjanie są obecnie praktycznie rasą członkowską Federacji, w ramach projektu wymiany oficerów (jak np. było z Klingonami) latasz ich okrętem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram