Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec pierwszego sezonu Heroes - spoilery

Koniec pierwszego sezonu Heroes - spoilery

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3208

  Tim Kring, twórca serialu Heroes zdradził, że finał pierwszego sezonu będzie się składał aż z trzech epizodów.

  [more]

  Główni bohaterowie spotkają się w Nowym Jorku. Wielu z nich zginie. Umiejętności każdego z nich zostaną w jakiś sposób wykorzystane, nawet najmniejszy czyn będzie miał wpływ na przebieg wydarzeń. Jakby to spotkanie było im przeznaczone.

  Epizod 23, aktualnie pisany przez Kriga i innych scenarzystów będzie nosił tytuł "How to Stop an Exploding Man". Jego produkcja rozpocznie się już za tydzień, a jego premiera będzie miała miejsce 23 maja. Obecnie kręcony jest odcinek numer 22 pod tytułem "Landslide".

  Kring nie zdradzi nam na razie kto zginie. Wiedzą, i to już od jakiegoś czasu, aktorzy. Nikt nie jest do końca bezpieczny, ale producent zostawia otwartą furtkę. W serialu takim jak Heroes wszystko może się wydarzyć. Ktoś może powrócić do życia, możemy spotkać zmarłego bohatera podczas podróży w czasie itd. itp.

  Koniec pierwszego sezonu to jednocześnie rozpoczęcie sezonu drugiego (ekipa nazywa go "drugą częścią"). W ostatnim odcinku znajdziemy szokującą podpowiedz co do tego o czym będzie dalsza część serialu.

  19 odcinek pierwszego sezonu zostanie wyemitowany 23 kwietnia.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram