Forum Trek.pl Newsy Star Wars Koniec Cary Dune

Koniec Cary Dune

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • Author
  Posts
 • Cross
  Keymaster
  #240679

  Nie zobaczymy już aktorki, która grała istotną rolę w The Mandalorian. Powodem dla którego kontakty zerwało z nią Lucasfilm i jej agencja były wpisy w internecie, w których negatywnie odnosiła się do osób z innych kręgów kulturowych, politycznych i religijnych.

  • This topic was modified 3 years ago by Cross.
  1701EarlGrey
  Participant
  #240779

  ,,w których negatywnie odnosiła się do osób z innych kręgów kulturowych, politycznych i religijnych."

  Nieprawda! Nie chciała zwyczajnie wpisać swoich ,,zaimków" w mediach społecznościach i porównała nagonkę jaką lewica w Stanach urządziła sobie na Republikanów i innych politycznych niekonformistów do nagonki jaką Naziści urządzili na Żydów przed drugą wojną światową.

  Smok Eustachy
  Participant
  #240796

  My w Polsce mieszkamy więc to powinno być łatwe do ogarnięcia. Np. ja jestem ofiara wojny w 2 pokoleniu: rodzice przeżyli całą wojnę.
  Carano odwołała się do okresu przedwojennego, jakaś noc kryształowa itp. Do procesów które wtedy zachodziły, czyli dehumanizacja. Że się zjawiska te powtarzają obecnie dyskusji nie podlega. Dehumanizacja Republikanów jest oczywista.

  Ale ja nie o tym: otóż głos kobiet miał nie być już tłumiony, bo był wcześniej. Silne kobiety miały być promowane i głosem kobiet miały przemówić słyszalnym. No to mieli. I wywalili silną kobietę niezależną mówiącą swoim głosem.
  "Chcieliśmy dobrze ale wyszło jak zwykle"

  Przecież w Polsce mieszkamy więc te schematy powinny być łatwo rozpoznawalne. Jak za Stalina jest.
  https://youtu.be/jXaI0J0nSuE

  MarcinK
  Participant
  #240800

  porównała nagonkę jaką lewica w Stanach urządziła sobie na Republikanów i innych politycznych niekonformistów do nagonki jaką Naziści urządzili na Żydów przed drugą wojną światową.

  Nawet nie sili się na oryginalność tylko powtarza to co Tim Allen w 2018 mówił gdy mieli jego serial skasowac

  Cross
  Keymaster
  #240803

  Porównanie bardzo współmierne, nie ma co 🙂

  1701EarlGrey
  Participant
  #240807

  Porównanie bardzo współmierne, nie ma co 🙂

  Ja rozumie, można się z nią nie zgadzać ale żeby pozbawiać ją pracy tylko dlatego, że wyraziła opinię? Na litość Borga! Tak de facto lewica udowodniała, że babka miała rację i, że rzeczywiście mamy do czynienia z nagonką na ludzi myślących inaczej.

  A jak to mawiał Picard, tak być nie powinno!

  Smok Eustachy
  Participant
  #240808

  Porównanie bardzo współmierne, nie ma co

  niezwykle trafne.

  Q__
  Participant
  #240812

  Porównanie bardzo współmierne, nie ma co 🙂

  Ciut histeryczne, jak cały obecny dyskurs publiczny.

  Inna sprawa, że zgadzam się z Picardem (znanym teraz jako 1701EarlGrey), że nie powinna tracić pracy za pisanie nawet największych głupot (mam tu na myśli bardziej jej starsze wpisy, niż wzmiankowany*), aktor jest od dobrego grania, nie od bycia ikoną cnót i krynicą mądrości.

  * Ten ostatni, co by o nim nie sądzić, był jakimś apelem o pojednanie.

  1701EarlGrey
  Participant
  #240815

  (mam tu na myśli bardziej jej starsze wpisy, niż wzmiankowany*)

  A można wiedzieć co ona takiego niby niemądrego powiedziała? Poza tym bip-bup 😂 umieszczonym w miejscu zaimków aby zakpić z ludzi, którzy domagali się od niej by podała swoje zaimki do publicznej wiadomości. A wysuwanie takich żądań nie jest niczym innym jak formą szantażu, tak więc nie dziwię się, że tak zareagowała.

  A co do wyrzucania kogoś z pracy za poglądy to internauci słusznie zauważyli, że Pedro Pascal też używał historycznych alegorii, w których przyrównywał wyborców Trumpa do Nazistów, a poczynienia byłego prezydenta USA przyrównywał do poczynań wspomnianych Nazistów...ale jemu już wolno bo on używał historycznych alegorii w ,,słusznej" sprawie... Doprawdy, hipokryzja elity z Hollyweird nigdy nie przestanie mnie zdumiewać...Kathleen Kennedy cały czas paplała o feminizmie i ,,girl power" a tu wywala z pracy rzeczywiście silną kobietę. 😂 Słodka ironia...Najwyraźniej kobiety mają prawo mieć własne zdanie tylko i wyłącznie wtedy gdy zgadzają się z ,,królową" Kennedy.

  Q__
  Participant
  #240817

  A można wiedzieć co ona takiego niby niemądrego powiedziała?

  No, były tam jakieś re-tweety alt-rightowców i speców od teoryjek spiskowych, jakieś mało odpowiedzialne teksty okołoCOVIDowe...

  Smok Eustachy
  Participant
  #240826

  No, były tam jakieś re-tweety alt-rightowców i speców od teoryjek spiskowych, jakieś mało odpowiedzialne teksty okołoCOVIDowe...

  Chyba w radzieckim filmie

  Q__
  Participant
  #240832

  Zawsze można sprawdzić u źródła (uprzedzam, czeka dużo przewijania, większość postów to typowe społecznościowe ple-ple):
  https://twitter.com/ginacarano

  Smok Eustachy
  Participant
  #241743


  Carę przywrócili w czymśtam. Może więc?

  Smok Eustachy
  Participant
  #241846

  Disney includes Gina Carano in its Mandalorian Emmy awards push

  Carano is listed under best supporting actress in Lucasfilm's awards campaign.
  https://www.cnet.com/news/disney-includes-gina-carano-in-its-the-mandalorian-emmy-awards-push/
  Hm. Jednak coś się tu kręci.

  Q__
  Participant
  #241849

  Hm. Jednak coś się tu kręci.

  Dobrze grała, to niech gra nadal. Najwyżej niech w odnowionym kontrakcie zastrzegą, że ma zrezygnować z social mediów póki dla nich pracuje 😉 .

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram