Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec Almost Human

Koniec Almost Human

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7850

  Nie zgadniecie, co się stało. Stacja FOX znów skasowała serial sci-fi po pierwszym sezonie. Tym razem pod toporek poszedł Almost Human. Szkoda, bo choć do ambitnych nie należał, to historia o policyjnym duecie w niedalekiej przyszłości była całkiem niezłą rozrywką. A więc fanom klimatów bliskich cyberpunkowi pozostaje już tylko Continuum.

  Dołączona grafika

  Źródło: tvbythenumbers

  Doro
  Participant
  #117175

  O ile Conti wymeczylem do konca puerwszego sezonu ziewajac i nie planuje bez wiesci o pozytywnych rewelacjach tykac, to AH sobie darowalem w polowie 4 odcinka. Szkoda zycia na takie dretwe, nudne, daremne produkcje. Juz ST TOS jest mniej przewidywalny.

  Cross
  Keymaster
  #117176

  Nie był taki zły, zresztą konkurencji specjalnie nie miał. I ładna policjantka-chrom.

  Dołączona grafika

  iron1992
  Participant
  #117181

  Ja sobie lubię obejrzeć ten serial bo może bez polotu aż takiego ale nic lepszego nie znajdziesz nie licząc serialu Arrow (kryptoreklama) ale nie każdy coś takiego lubi.Mam nadzieje że ten serial jakaś inna mądrzejsza stacja przejmie bo szkoda że urwali coś co mogło się rozkręcić.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram