Forum Trek.pl Newsy Star Trek Komiks Star Trek: Nero #4

Komiks Star Trek: Nero #4

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Participant

Po obejrzeniu nowego Star Trek wielu fanów zastanawiało się "co Nero robił przez 25 lat?". Komiksowa seria wydawnictwa IDW "Star Trek Nero" odpowiada na te pytanie, a w przyszłym tygodniu ukaże się czwarta i ostatnia część tej historii. Serwis TrekMovie prezentuje zajawkę tego komiksu.

[more]Zapowiedź: Nero #4

scenariusz: Alex Kurtzman & Roberto Orci

dialogi: Mike Johnson i Tim Jones

grafika: David Messina.

Okładki komiksu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Krótki opis:

Ostatnia część zawiera kulminacyjny punkt konfrontacji między Nero i starym Spockiem - prowadzący do katastroficznego zniszczenia Vulcana!

Pięć stronic komiksu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Star Trek: Nero #4 trafi do sklepów w środę, 25. listopada. Można go zamawiać (z 20% narzutem) przez TFAW. Można tam zamówić również poprzednie części. Warto poczekać na wydanie zbiorcze komiksu, które ukaże się w maju 2010 roku. Można je już zamawiać w przedsprzedaży przez serwis Amazon w cenie $12.23 (zamiast oficjalnej ceny $17.99).

Dołączona grafika

Źródło: TrekMovie[/more]

MalyTraktorek
    Participant

oh tak, też się nad tym zastanawiałam :Dpatrzę na te przykładowe strony i już podoba mi się kreska... tylko do kolorowania miałabym może jakieś zastrzeżenia bo mnie irytują cienie na ich twarzach, szczególnie na tej trzeciej stronie zdają się być takie "plastikowe"no ale ja już mam takie spaczenie pomimo tego że gdy komiks jest ciekawy to przestaje tak zwracać uwagę na grafikę :Dktoś mnie oświeci? jak to się dzieje że Spock krwawi na czerwono?

BeneGesserit
    Participant

Uderzono w jego niewollkańską połowę. Gdyby dostał od lewej, krwawiłby na zielono 😉

Wielki Wolkaninie, masz rację! :rotfl:

lszekg
    Participant

Wiecie... można by to na chama tłumaczyć niedotlenioną krwią. Czyli, Wolkanie krwawią na zielono przy wydechu a na rdzawo-czerwono na wdechu. 🙂

Lo'Rel
    Participant

Nie ma co tłumaczyć, ewidentny burak i tyle.

Barusz
    Participant

Albo choćby, że z wiekiem uaktywniły się u Spocka ludzkie geny, bo ludzko-wulkańskie hybrydy już tak mają - na starość robią się genetycznie bardziej ludzkie.Jasne, że to burak, ale trekowe buraki z reguły można na siłę jakoś wytłumaczyć.

MalyTraktorek
    Participant

mam nadzieję że nie ma tam większej ilości tego typu burakówte tłumaczenia mnie rozwaliły 😀

Eviva
    Participant

Nie ma co tłumaczyć, ewidentny burak i tyle.

I to burak, którego nie da się nijak wyjaśnić, choćbyśmy się wszyscy zes... tresowali. Widzieliśmy krwawiącego Spocka niejeden raz i wiemy, że jego krew jest zielona jak grynszpan - tak na ekranie, jak i w komiksach. A tutaj taki byk. Oj, wstyd, panie Messina, wstyd.

Manul
    Participant

Oh maj gad. Nie zauważyłam tej krwi, bo się zapatrzyłam na Chekova. Albo może coś pił i mu nosem poszło jak go Nero uderzył?

Dalek
    Participant

Ale to nie jest burak, bo komiksy nie wchodzą w skład kanonu. Spock może sobie krwawić we wszystkich kolorach tęczy ;P.

Barusz
    Participant

W każdym uniwersum, w którym jest kanon i "coś okołokanonowego" to drugie coś powinno się trzymać rzeczy ustalonych przez to pierwsze. Gdyby to w komiksach zostało powiedziane, że Wulkanie mają zieloną krew, a następnie w serialu któryś z nich krwawił na czerwono, to buraka by nie było. Tak jest.

Eviva
    Participant

Oh maj gad. Nie zauważyłam tej krwi, bo się zapatrzyłam na Chekova.

Albo może coś pił i mu nosem poszło jak go Nero uderzył?

Powinnaś dostać order i stałą posadę w Paramount jako Rzecznik w/s Buraków 😀

Manul
    Participant

Powinnaś dostać order i stałą posadę w Paramount jako Rzecznik w/s Buraków 😀

Myślę, że to byłaby najwspanialsza praca na świecie 😀

Dalek
    Participant

Barusz, żartowałem przecież ;). A tak w ogóle czy kiedyś pokazali na jaki Spock kolor krwawi? Bo nie pamiętam.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram