Forum Trek.pl Newsy Star Trek Komiks Star Trek: Coundown w Polsce?

Komiks Star Trek: Coundown w Polsce?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #68055

    To bierzemy pojedyncze numery? Myślałem, że wspólne wydanie.Przypominam też, że biorę prequel do Terminatora.

    fluor
    Keymaster
    #68062

    Wspólne wydanie, które - przypomnę - będzie dostępne dopiero w kwietniu. Pojedynczych numerów już byśmy nie dostali, bo jedynka jest wyprzedana.

    Sheridan
    Participant
    #68133

    Jak napisał Fluor musimy czekać na wydanie łączone (wszystkie 4 części) aż do końca kwietnia. Niestety nie sposób powiedzieć, ile to ostatecznie będzie kosztować ponieważ nikt nie chce określić w miarę konkretnie ile będzie kosztować wysyłka.Osobiście też, dopóki nie dostanę konkretnej informacji jak duże i jak ciężkie musi być pudło z komiksami to tez nie pokuszę się o zgadywanie. Poza tym, jeżeli będzie trzeba to wysłać za pośrednictwem UPS to może być drogo. Czekam więc na kolejny e-mail i zobaczymy co uda mi się wycisnąć z IDW...

    fluor
    Keymaster
    #69104

    Znaleźliśmy ofertę, której nie da się przebić: LINK - w związku z tym zamawianie osobno nie ma sensu. Najwyraźniej ten sklepik ma opracowaną jakąś tajną technikę obniżania kosztów 🙂

    Wobec tego zbiórka ogólnopolska ma już nieco mniejszy sens. Do podanej ceny (64,80zł) należy doliczyć 10zł za przesyłkę. Chętni z Warszawy i okolic proszeni o kontakt ze mną - jeśli zamówimy razem to zmniejszymy koszty wysyłki no i może na jakiś rabat sklepowy się załapiemy 😉

    fluor
    Keymaster
    #71505

    Dostałem wypłatę 😉 i chciałbym zamówić komiks. Jeżeli są chętni z Warszawy lub okolic to złożę zamówienie na więcej sztuk, podzielimy się kosztami wysyłki.

    Znów szybka lista (osoby które kupują ze mną) - Warszawa:

    • Velo
    • Eviva
    • The_D
    • Pah Wraith
    Eviva
    Participant
    #71506

    Dopisz Evivę

    fluor
    Keymaster
    #71507

    A dopiszę... już się łapiemy na mniejszy rabat 🙂

    The D
    Participant
    #71509

    Dolicz i mnie.

    fluor
    Keymaster
    #72063

    Wyszło 60,34zł za sztukę, komiks jest importowany na zamówienie, więc prawdopodobnie przyjdzie w czerwcowej dostawie.

    Lo'Rel
    Participant
    #72065

    za sztukę czy za cały komplet?

    Aved
    Participant
    #72067

    Możesz mnie jeszcze dopisać do warszawskiej??Lo'Rel -> Za sztukę kompletu 😀 ?

    fluor
    Keymaster
    #72070

    Za zestaw - 4 części w jednym zeszycie, tak jak wstępnie planowaliśmy. Trochę mi mózg jeszcze słabo działa po tej telewizji. 😉

    Dopisać się ciężko, bo już złożyłem zamówienie i zrobiłem przelewik.

    Lo'Rel
    Participant
    #72072

    Ale przestań, prawdziwa gwiazda z Ciebie 🙂 ciekawy ten materiał w TVNno to ja tez się piszę w dalszym ciągu, ale do kiedy kasa jest potrzebna i w ogóle jak to będzie załatwione technicznie?

    fluor
    Keymaster
    #72074

    Lo'Rel, zerknij na ostatnie posty. Pomysł sprowadzenia ze Stanów przez Sheridana odpadł z powodów finansowych, bo znaleźliśmy sklepik z lepszą ofertą. Zebrałem ludzi z Warszawy i tych, którzy zdecydowali się kupić ze mną teraz. Możecie się jeszcze zebrać (proszę, nie róbcie mnie naczelnym skarbnikiem, nie mam na to ani czasu ani zasobów), dodam jedynie, że przy zamówieniu powyżej 200 zł praktycznie nie płacicie za wysyłkę, więc opłaca się z kimś zgadać.

    Lo'Rel
    Participant
    #72079

    Wybacz, moje lenistwo nakazało mi nie przeglądać tematu, a trochę czasu od pierwszej akcji minęło, dlatego zapomniałem jak ma to wyglądać.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram