Forum Trek.pl Newsy Star Trek Komiks Star Trek: Coundown w Polsce?

Komiks Star Trek: Coundown w Polsce?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • Author
    Participant

Nie wiem, czy wiecie, ale na Amazonie jest preorder tego komiksu, za 12$, razem z kosztami przesyłki wyniesie to ze 20$, czyli mniej więcej 70kilka pln - zalezy od aktualnego kursu. Koszt przesylki oczywiscie moze byc jeden, a cla chyba za to sie nie placi... Jak duzo osob sie zbierze to koszt wysylki sie robi znikomy i za komiks placi sie ~50pln.

No ale mozna za posrednictwem sklepu za 80 kupic, czyz nie?

Przepraszam za zabijanie inicjatyw fanowskich.

fluor
    Keymaster

Tom, a siedemdziesiąt kilka zł to według Ciebie jest inna kwota niż "około 80zł"? Zapewniam Ciebie, że nie zamierzam wybrać najdroższej wersji tylko najtańszą, a zbieranie osób chętnych do zakupu w jednym rzucie jest właśnie redukowaniem kosztów przesyłki - i to właśnie teraz robimy. Pytania?

Tom
    Participant

70kilka jest bliżej 70 niż 80. Ja tylko niosę pomoc.

fluor
    Keymaster

A myślałem już, że "zabijasz inicjatywy fanowskie" 🙂 Dzięki za pomoc, wszystkie te uwagi będą uwzględniane przy wyborze opcji.

Eviva
    Participant

W każdym razie mnie proszę dopisać. Wprawdzie Sheridan sporo już na mnie zarobił, ale niech tam, niech zarobi jeszcze trochę.

Infango
    Participant

To jak jakiś numer konta czy jak ?

fluor
    Keymaster

Na razie nie. Zbiorę jeszcze informacje z innego portalu czy nie ma chętnych do dołączenia i powiedzmy... jakoś jutro lub pojutrze wyślę Sheridanowi listę chętnych i on już postanowi czy wejdzie w ten interes z nami.

Na razie lista chętnych:

• Breen
    • Eviva
    • Fluor
    • Infango
    • Lo'Rel
    • Thorne
    • Xalein
    • The_D
    • Velo
    • lszekg
    The D
    Participant

Dopisz mnie. Ew. moę być z kimś do spółki, tzn. przeczytam i oddam 🙂

Eviva
    Participant

No to na razie jest nas ośmioro. Jeszcze dwoje i Sheridan sprowadzi.

Velo
    Participant

Mnie też możecie dopisać do listy.

Xalein
    Participant

Jest nas 9, mam nadzieje ze sie zgodzi sprowadzic, wkoncu bedzie 10 😎

fluor
    Keymaster

Wszystkich zainteresowanych sprawą informuję, że Sheridan (właściciel sklepu trekker.com.pl) zajął się sprawą. Postaram się informować Was na bieżąco jakie są ustalenia.

Sheridan
    Participant

Potwierdzam wszystko co do tej pory napisał Fluor - w tym momencie wysłałem e-mail do IDW Publishing z zapytaniem o komiks (10 sztuk po 4 numery) i pojedynczą wysyłkę - czekam na odpowiedź i mam nadzieję cenę :)Kiedy dostanę informację zwrotną postaram się odpisać.

Eviva
    Participant

Wszyscy trzymamy kciuki, Sheridan.

lszekg
    Participant

Macie następnego do listy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram