Komentarze i uwagi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Participant

Tutaj można komentować, wyrażać uwagi i dyskutować na temat systemu gry.

I. Thorne
    Participant

Dlaczego Raider nie otrzymał żadnego postrzału w mej broni???

Zarathos
    Participant

Bo zdążył ci ją odstrzelić.

I. Thorne
    Participant

Zawsze myślałem, że strzały oddawane są jednocześnie. A tutaj widzę, że mój statek sobie grzecznie czekał, aż przeciwnik stanie i dopiero walił? Jeśli takie są zasady gry to dla mnie bardzo dziwne :>

Zarathos
    Participant

Tak to jest, jak ktoś gra, a nie czyta zasad. Poza tym od kiedy wszystkie strony czekają grzecznie i strzelają na sygnał?

I. Thorne
    Participant

Właśnie się zdaje, że to mój czekał :>

cinus
    Participant

Przecież wyraźnie było napisane, że przeliczenia tur są wykonywane w kolejności podanej wcześniej przez MG - masz przewagę taktyczną - twoje ruchy wykonywane są na końcu. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

I. Thorne
    Participant

Nie chodzi mi, że Zary coś źle przeliczył, ale o logikę. Naprawdę statki strzelają do siebie równocześnie jak tylko są w zasięgu broni, a nie grzecznie czekają.

Zarathos
    Participant

Thorne, nie ma czegoś takiego, jak równoczesne strzelanie. Wciśniesz przycisk pół sekundy później i adios. No i jakoś nie protestowałeś, jak na tej zasadzie rozwaliliście Cinusa, chociaż gdyby nie to, to byłby pewnie jeszcze jeden okręt KSO mniej.

I. Thorne
    Participant

Cóż, trochę opacznie zrozumiałem zasady. Ale w końcu od tego jest właśnie bitwa początkowa.Co inni gracze sądzą o pomyśle do następnego pojedynku IK + IR kontra federaki pod zarządem Zarego?

Zarathos
    Participant

Już widzę ten sojusz. To może Ik+UFP vs IR. Jakoś bardziej prawdopodobne 😛

cinus
    Participant

Hm, to może UFoP i IR vs IK? Sytuacja znana z STO? (GF broni granicy pomiędzy IK a IR)

fluor
    Keymaster

Cinus, fajny pomysł 🙂 tylko statki trochę nie z tej epoki.

cinus
    Participant

Możemy użyć tych co miały iść do scenariusza aktualnego. Wielkiej różnicy to nie sprawi (bo teraz mamy to z AGT, tak?)Byłoby jednak ciekawiej, jakbyśmy mieli jakieś większe stateczki a nie właśnie promy policyjne 😉

Pitmistrz
    Participant

No każdy po krążowniku i zaczynamy pranie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram