Forum Fantastyka Star Trek Kolosalny Constitution

Kolosalny Constitution

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Iceman19
    Participant
    #3052

    Witam wszystkich. stworzylem ten temacik aby zakomunikowac ze w malej miejscowosci pod siedlcami ruszyl projekt o nazwie NCC 1702-A. Projekt mojego autorstwa(Iceman19=Dj Peyo=Paweł Troć) zaklada zbudowanie modelu constitution opartego na tym z TMP. Constitution refit o numerze 1702-A bedzie mial 10 m dlugosci i bedzie najwiekszym modelem w POLSCE w dodatku robionym przez amatorow. Jako autor projektu chcialbym aby w tym temacie byly poruszane kwestie, uwagi, zdania oraz spostrzezenia na temat budowy modelu.

    Wiecej info na http://www.papded.freehost.pl/uss.html. Nie chcialbym aby ten topic odebrany zostal jako reklama bo to nie jest jego cel. celem jest ukazanie mi uwag i porad dotyczacych projektu. zapraszam do dyskusji.

    Dj Peyo(iceman19)

    Pozdrowionka

    Barusz
    Participant
    #46479

    I świetnie, zawsze to promocja ST w naszym kraju.

    Jeśli to nie problem, to zedytuj post powyżej dodając http:// przed linkiem, wtedy będzie można bezpośrednio przejść na Twoją stronę (otwierając nowe okno) z forum. Teraz trzeba ręcznie przepisać cały link, a internauci jak wiadomo są ludźmi leniwymi.

    Mod: Wyręczylem go 😉

    Iceman19
    Participant
    #46480

    potrzebuje chetnych do pomocy przy budowie modelu. najmilej widziani byliby to ludzie z okolic siedlec albo najlepiej z samych siedlec.

    rzecz druga mam problem z maszynownia. nie wiem z czego zrobic "brzuch" constitution. potrzebne wsparcie umyslowe.

    Iceman19
    Participant
    #46810

    widze ze zainteresowanie moim projektem jest mizerne. nikogo nie rusza. A prace w toku. potrzebuje helpa. jak ktos zainteresowany to krzyczec.pozdrowionka

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram