Forum Trek.pl Newsy Star Trek Kolekcjonerskie wydanie DVD/Blu-ray Star Trek w Polsce

Kolekcjonerskie wydanie DVD/Blu-ray Star Trek w Polsce

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • Author
    Participant

Ech właśnie dostałem takie info:

"Witamy - wraz z dystrybutorem filmu STAR TREK 2009 STEELBOOK pragniemy poinformować i jednocześnie przeprosić, iż premiera tego wydania filmu przesunęła sie na dzień 12listopada."

The D
    Participant

Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i nie wierzyć niektórym sklepom które oczywiście "oferują" to wydanie bo im się nie chciało zaktualizować oferty i liczą, że ktoś zapłaci.

Ciężko winić sklepy, skoro sam główny winowajca wciąż twierdzi, że premiera już była:

http://www.imperial-cinepix.com.pl/product...elku/discs/3096

Eviva
    Participant

Kogo zatem mamy winić? Kogoś musimy, no nie?

biku1
    Participant

Premiera owszem była ale wydania 1 płytowego i na BD. Natomiast steelbooka wciąż nie ma i o takim wydaniu pisałem odnośnie tych sklepów. Może "czekają na stal z Indii" czy jak na te pudełeczka więc kto wie kogo powinniśmy winić. 😉

Barusz
    Participant

Ja nie dostałam i zanosi się na to, że nie dostanę. Pytałam znajomych, co też zamawiali, ale i z nich żaden nie dostał.

So say we all!

Tak się zastanawiam. Niedawno czytałem artykuł o problemach Empiku z płynnością finansową, długach u wydawców itp. Może Imperial uznał, że Empik przegiął pałę w odraczaniu płatności i wstrzymał dostawy?

Dlaczego nie jestem w stanie się tym zdziwić? W bieżącym Pressie (miesięcznik o mediach i PR, jakby ktoś nie wiedział) jest tekst o ludziach czytających gazety w salonach Empiku i podobnych, którego Autorka pisze tak, jakby właśnie odkryła to nowe i nieznane zjawisko (o którym reportarz w Faktach TVN był już, kiedy? W 2004 r.?).

Eviva
    Participant

Dostałam właśnie zawiadomienie, że mój towar będzie do odbioru w ciagu dwóch dni w empiku "Złote Tarasy". Wygląda na to, że jednak się doczekałam!

biku1
    Participant

A tak będzie wyglądał Twój steelbook. 🙂

Slawek
    Moderator

Hmm, ładnie to wygląda. W dodatku są napisy w kilku językach, a nie tylko polskim, czego się obawiałem. Jednak do dziś pojąć nie mogę sensu takiego umieszczania płyt (jedna na drugą). To już wolę aby dorzucili osobny ruchomy zatrzask, albo drugą płytę umieścili po lewej stronie pudła.Chyba się jednak zastanowić trzeba będzie nad zakupem... gdy już stanieje do bardziej przystępnej ceny.

Eviva
    Participant

Właśnie dostałam zawiadomienie, że mogę odebrać "towar". Kto ze mną idzie i kiedy?

The D
    Participant

Ja planuję jutro, ale nie wiem jeszcze o której.

Lo'Rel
    Participant

No, a mój steelbook sam do mnie przyjdzie, pocztą 😛 mam nadzieje że bardzo wkrótce 🙂

Eviva
    Participant

Ja planuję jutro, ale nie wiem jeszcze o której.

Ja sama nie wiem, kiedy. Praca i wogóle.

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram