Forum Trek.pl Newsy Star Trek Kolejny obszerny zwiastun Star Trek Into Darkness

Kolejny obszerny zwiastun Star Trek Into Darkness

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7332

  Zgodnie z zapowiedzią dziś, a właściwie już wczoraj, ukazał się nowy zwiastun Star Trek Into Darkness. Nie dość, że jest długi, to przedstawia mnóstwo nowych scen.

  LIBERTO
  Participant
  #111512

  no no. robi się coraz ciekawiej

  Jamjumetley
  Participant
  #111515

  A ja mam coraz większe obawy... Lubię trochę rozwałki, ale Trek dla mnie coraz mniej różni się od innych sci-fi. Będzie pewnie OK, ale liczyłem na trochę więcej.

  LIBERTO
  Participant
  #111516

  no niestety, ale to już nie jest stary trek. albo przywykniemy do tego 21-szo wiecznego, albo zostają stare seriale i filmy. nie ma wyboru. w dzisiejszych czasach nikt nie zaryzykuje serialu w starym stylu ani filmowej konkurencji

  Barusz
  Participant
  #111520

  Jamjumetley'mu chyba bardziej szło o to, że im więcej takiego Treka, tym mniejsze szanse na więcej tego starego, fajnego i oryginalnego w przyszłosci, na nowe odcinki w stylu DS9 ;> Ale to fałszywa alternatywa, dla mnie film zapowiada się super i nie mogę się doczekać.PS: "Darkness is Coming" 😆

  Breen
  Participant
  #111521

  A mi się wydaje, że sukces nowego Star Treka to kolejny krok w kierunku powrotu na mały ekran. Film, w przeciwieństwie do serialu, rządzi się swoimi prawami, i sami przyznacie, że wersje filmowe często odbiegały od tego co widzieliśmy w serialach. Im wiięcej ludzi pójdzie na film tym większe szanse na powstanie nowego serialu. Dla mnie jednak i tak najważniejsze, że Star Trek znowu odżył, bo dla wielu był już zapomniany. Oczszem, ewentualny nowy serial pewnie byłby nieco inny niż np. TNG, ale nie zapominajmy, że lata 90-te dawno mamy za nami i realia troche się zmieniły. Star Trek Into Darknes na pewno przyczyni się do polularyzacji Treka, wiele osób z pewnością sięgnie po starsze produkcje i seriale takie jak TNG czy DS9. Trzymam kciuki.

  Jamjumetley
  Participant
  #111522

  Nie mówię, że będzie źle. Na pewno film okaże się kawałem solidnej rozrywki. Po prostu liczyłem na coś więcej. Lubię rozwałkę na ekranie, ale do czasu.Może trochę za wcześnie oceniać, ale wydaje mi się, że będzie mało oryginalnie. Po raz n-ty widzimy wielgaśny okręt dowodzony przez złego pana, który dziwnym trafem przypomina mi Jokera, Lokiego, Silvę. Podobnie jak wymienieni przeze mnie panowie, Harrison daje się złapać dzielnym herosom, ale tak naprawdę jest to tylko część jego misternego planu.Jedyna nadzieja w tym, że scenarzyści jakoś zaskoczą widza. Harrison okaże się kimś zupełnie innym od Khana, zniszczą tego brzydkiego Entka, czy coś 😛

  Melnikor
  Participant
  #111523

  Oczszem, ewentualny nowy serial pewnie byłby nieco inny niż np. TNG, ale nie zapominajmy, że lata 90-te dawno mamy za nami i realia troche się zmieniły.

  Tu bym polemizował, zwłaszcza gdy przyjrzy się bliżej ofertą programowym większości kanałów z serialami (wszelkie AXN, Universale, itp.) gdzie większość ramówki to seriale... uwaga... z roczników 70-90. Nie te nowsze.

  Smiecho
  Participant
  #111529

  Tu bym polemizował, zwłaszcza gdy przyjrzy się bliżej ofertą programowym większości kanałów z serialami (wszelkie AXN, Universale, itp.) gdzie większość ramówki to seriale... uwaga... z roczników 70-90. Nie te nowsze.

  W tym przypadku cena może przeważać nad potrzebą pokazywania nowości... Te kanały muszą na siebie zarabiać, więc kupno drogiej nowości przy średniej oglądalności jest po prostu nieopłacalne. Chcesz nowości? Wykup HBO, czy inne takie.

  Breen
  Participant
  #111532

  Tak czy inaczej, niecierpliwie czekam na ten film. Oby okazał sie sukcesem, który pozwoli Star Trekowi na nowo rozkwitnąć. A tak trochę pisząc obok tematu, ostatnio kupiłem kolekcję filmów TNG na Bluray oraz Star Trek Abramsa. Jakość jest super, łysina Picarda swieci sie jak nigdy dotąd ;).

  biter
  Participant
  #111539

  Nie wiem czy nowy spot wnosi cokolwiek do naszej wiedzy na temat wydarzeń w filmie. Napewno daje nam ciekawy element "wizualny". JJ jest najwyraźniej chłopcem z kompleksami i potrzebuje dużych zabawek. Zwróciliście uwagę na statek Harrisa? Z profilu to wyglądał dla mnie jak Spodek Sov doklejony do kadłuba Galaxy z Gondolami Neo-Enterprise... Interesujące połączenie.

  Barusz
  Participant
  #111540

  Spoty nie są od tego, by wnosić coś do wiedzy na temat filmu.Pytanie "skąd w tekście powyżej słowo "Harris"/"Harrisa" zawisa w powietrzu.

  Slawek
  Moderator
  #111541

  Stąd?

  Dołączona grafika

  Zresztą, jakiś mind-control się szykuje najwyraźniej.

  Dołączona grafika

  Barusz
  Participant
  #111542

  W moim wszechświecie Harris i Harrison to różne słowa.

  Slawek
  Moderator
  #111543

  No tak, zapomniałem, w Twoim wszechświecie regułą jest robienie halo w internetach wokół dupereli. 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram