Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kolejni superherosi na ekranach kin

Kolejni superherosi na ekranach kin

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3374

  Jak donosi The Hollywood Reporter, już wkrótce Marvel Studios ma rozpocząć prace nad produkcją kolejnej adaptacji komiksu. Tym razem w planach jest ekranizacja przygód elitarnej grupy superbohaterów - The Avengers. Z kolei Warner Brothers zaczęło prace nad Justice League of America w oparciu o historie wydawane przez DC Comics.

  [more]

  Szkic scenariusza Ligi Sprawiedliwości jest już gotowy, stworzyli go Kieran i Michele Mulroney, teraz mają rozpocząć się poszukiwania reżysera. Scenarzystą Mścicieli ma być Zak Penn, odpowiedzialny za mający się niedługo ukazać The Incredible Hulk.

  Jeszcze nie wiadomo którzy bohaterowie wejdą w skład The Avengers. W różnych okresach w grupie znajdowało się wiele znanych postaci, np. Spider-Man i Wolverine. Pierwotnie do Mścicieli należeli Iron Man, Captain America, Thor oraz Ant-Man i Wasp. Później byli też Hulk, Hawkeye i Scarlet Witch. Marvel zamierza zaczekać z realizacją filmu, bo spora część z tych bohaterów wkrótce trafi na ekrany kin w osobnych filmach (Iron Man, Wolverine, The Incredible Hulk, Ant Man). Dopiero wtedy można spodziewać się realizacji The Avengers.

  Informacja pochodzi z Scifi.com.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram