Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Kolejna szansa na Jem'hadar Attack Ship

Kolejna szansa na Jem'hadar Attack Ship

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Melnikor
    Participant
    #7968

    Dołączona grafika

    Od dziś do przerwy technicznej 4 września powraca szansa na zdobycie Jem'hadar Attack Ship. Statek dostępny jest jako nagroda dodatkowa równolegle do standardowej zawartości Romulan Survivor Duty Officer Pack (w tym Suliban Cell Ship).

    [more]

    Dołączona grafika

    Drobne przypomnienie statystyk tej trudno dostępnej jednostki:

    • Wymagana ranga: Vice Admiral lub Lt. General
    • Kadłub: 34,500
    • Modyfikator osłon: 1
    • Załoga: 50
    • Uzbrojenie: 4 dziobowe, 3 rufowe
    • Sloty na urządzenia: 2
    • Stanowiska oficerów mostka: 1 Lieutenant Commander Tactical, 1 Commander Tactical, 1 Ensign Engineering, 2 Lieutenant Universal
    • Konsole: 5 Tactical, 4 Engineering, 1 Science
    • Bazowa zwrotność: 20 stopni na sekundę
    • Modyfikator impulsowej: 0.22
    • +15 energii do broni
    • Możliwość montowania Cannon'ów

    Źródło: Oficjalna strona STO[/more]

    petrus
    Participant
    #118191

    znowu jem? chyba już wszyscy mają ten statek 🙂 ?

    mam pytanie, jak ktoś ma jem'hadar dreadnought, to może kupić sobie pety jem hadar attack ship, czy zostają te podstawowe ?

     

    może zrobią obniżkę lobi-store

    Melnikor
    Participant
    #118192

    Żeby móc kupić pety JHAS dla Dreadnought'a musisz mieć najpierw na tej postaci pełnoprawnego JHAS'a.

    domirex
    Participant
    #118193

    Nie wszyscy go mają, ja cały czas próbuje i nigdy nie wylosowałem okrętu. Minory nie liczę bo za góra 200k chodzą.

    Slawek
    Moderator
    #118195

    Ciekawostka:

    With the release of Star Trek Online: Delta Rising, this starship (either from this run of the promotion or from previous runs) will be upgradeable to Tier 6 starship capabilities at no cost.

    domirex
    Participant
    #118198

    YYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Sory musiałem krzyknąć. Już dawno nie dostałem tak dobrej informacji. Teraz pytanie jakie okręty zostaną podniesione (napewno Scimitar, Odyssy i Bortasqu gdyż to flagowe okręty- tak myślę).

    I. Thorne
    Participant
    #118199

    Domirex, "this straship". Czyli zuczek. Zapewne tylko na razie zuczek, reszta tez bedzie wzmacniana bo gracze sie wnerwia. Choc na ich miejscu ja bym dolozyc jakies "upgrade chips" dostepne tylko w lobi store lub C-Store by gracze za bardzo sie nie cieszyli.

     

    I wcale sie nie dziwie tej zmianie. Nicory juz dorownywaly zukowi i popyt na statek spadal, wiec jak go dopakuja bedzie znow na topie.

     

    PS. Domirex, olej otwieranie, a za ZENy kup klucze. Zbierz 500m ec i bedziesz mial ten pokraczny statek, ktory w serialu wybuchal po jednej salwie, a tutaj jest po prostu powerpakerem.

    FAB
    Participant
    #118200

    Był "powerpakerem" i już nie jest. Teraz może znowu będzie.

    Jamjumetley
    Participant
    #118205

    Obecnie lockboxowe okręty są chyba najbardziej pewną inwestycją. Już drugi raz za free dostają update, żeby móc konkurować z najnowszymi zabawkami. Podział na frakcje jest jeszcze bardziej bez sensu niż dotychczas.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram