Forum Trek.pl Newsy Star Trek Kolejna część komiksu Star Trek The Next Generation: Ghosts

Kolejna część komiksu Star Trek The Next Generation: Ghosts

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5400

    W przyszłym tygodniu znane nam już wydawnictwo IDW rzuci na rynek ostatnią część komiksu "Star Trek The Next Generation: Ghosts," autorstwa Zandera Cannona. TrekMovie tradycyjnie już udostępniło pięć pierwszych stron i krótkie streszczenie.

    [more]Star Trek: The Next Generation: Ghosts #4

    Autor: Zander Cannon, grafika: Javier Aranda, okładka: Joe Corroney

    Kapitan Picard pozostaje uwięziony w innym wymiarze. Pod jego nieobecność komandor Riker dowodzenie nad Enterprise przejmuje komandor Riker i negocjuje uwolnienie Worfa. Troi próbuje przebić się przez chaos w umyśle swego pacjenta, by móc wydobyć informacje o duchach.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Barusz
    Participant
    #86533

    W newsach poświęconych komiksom chcąc nie chcąc komentujemy głównie wygląd postaci, więc tym razem: Data wygląda na 60 lat a Troi na 20 😉


    W Stanach motyw zamknięcia w bieli wszystkim skojarzy się z wczenym filmem Goerge'a Lukasa THX1138, ale wielbicielom talentu Grzegorza Rosińskiego może się przypomnieć co innego ;>

    #86534

    Te cienie dają wrażenie, że Data ma dziurę w czole... a właściwie od czoła do końca nosa.

    Lo'Rel
    Participant
    #86540

    Strasznie siermiężna kreska. Według mnie postacie mocno przerysowane i przemęczone. Brzydkie po prostu.

    Manul
    Participant
    #86555

    Fuj.Brak mi słów na tak brzydki rysunek, może i nie jestem artystką, ale ten kto to zrobił powinien boleśnie cierpieć za to co zrobił mojej ulubionej załodze.A Geordi wygląda jakby zrobił sobie usta.Bleh.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram