Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kogo zobaczymy w Stargate: Universe

Kogo zobaczymy w Stargate: Universe

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #4049

  Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o dacie rozpoczęcia pracy nad trzecim serialem osadzonym w uniwersum Stargate, tymczasem dziś poznaliśmy wiodące postaci tej produkcji. Na razie są to jedynie opisy członków grupy, która ma odgrywać główne role w nowym serialu, nie znamy jednak jeszcze nazwisk aktorów, którzy mają się wcielić w te postaci.

  [more]Dowódcą wyprawy Destiny ma by pułkownik Everett Young, liczący sobie 40 lat wojskowy, według twórców serii podobny nieco do Jacka O'Neilla. Producenci Universe chcą powierzyć tę rolę aktorowi ze "znanym nazwiskiem".

  Pozostali członkowie grupy to postaci w wieku 20-30 lat. I tak oficerem medycznym ma być kobieta - Tamara Jon, być może o korzeniach azjatyckich, w wieku 20-25 lat. Według opisu mądra, ładna i twarda z doświadczeniem z misji pozaziemskich. Chloe Carpenter - według opisu "oszałamiająca i seksowna" 20-letnia studentka jednego z elitarnych koledżów Ivy League - rola w zespole nieokreślona. Eli Hitchcock - geniusz matematyczny i informatyczny, o dość specyficznym poczuciu humoru, niezbyt pewny siebie w kontaktach społecznych - wiek 20-25 lat. Jared Nash - porucznik, świeżo upieczony oficer, członek Stargate Command. Materiał na niezłego lidera grupy, według opisu "marzenie każdej nastolatki". Na Destiny ma przejść szkołę pracy w grupie i dowodzenia. wiek 20-25 lat. Ron "Psycho" Stasiak - w całym miksie nowej grupy pełnić ma rolę tego "wielkiego i cichego". Marine, z dość mroczną i nie do końca znaną przeszłością. Wiek - 20 lat. Jak zapowiadają twórcy serii, lista podstawowych postaci serialu może się jednak zmienić, między innymi w zależności od angażowania aktorów mających się wcielać w poszczególne role.

  Więcej na ten temat znajdziecie na GateWorld.[/more]

  Piotr
  Keymaster
  #62777

  Dowódcą wyprawy Destiny ma by pułkownik Everett Young, liczący sobie 40 lat wojskowy, według twórców serii podobny nieco do Jacka O'Neilla. Producenci Universe chcą powierzyć tę rolę aktorowi ze "znanym nazwiskiem".

  Az chce sie zawolac "znowu?!". Sheppard tez sie upodobnil do O'Neilla w pewnym zakresie.

  Cross
  Keymaster
  #62782

  Śmiech na sali, czytając te opisy głównych bohaterów widzi kolejną ekipę SG bitą po prostu z jednej sztancy. Idą po najmniejszej linii oporu, sprawdzony schemat = uda się sprzedać. Mam nadzieję, że im jednak nie wyjdzie wcisnąć ludziom takiego kitu.

  GWYNBLEIDD
  Participant
  #62784

  Mnie przeraza przedzial wiekowy bohaterow - o ile jeszcze dowodca tej calej zabawy bedzie powazny latami to niestety reszta przypomina raczej obsade BH 90210 niz dobrze rokujacego serialu spod znaku sci-fi. Oj cos czuje ze projekt poleci w czelusc nielaski widzow po polowie sezonu a moze i szybciej.

  I. Thorne
  Participant
  #62787

  Wspominałem juz kiedyś kto będzie występował i sprawdza się co do joty.Może ktos stworzy ankiete z pytaniem o rozmiar stanika tej "oszałamiającej i seksownej" :>Zdaje się, że tylko dobre scenariusze uratują serial - jesli będą cieńskie to daje serialowi najwyżej 2 sezony.

  Silver Phoenix
  Participant
  #62804

  Ron "Psycho" Stasiak - w całym miksie nowej grupy pełnić ma rolę tego "wielkiego i cichego". Marine, z dość mroczną i nie do końca znaną przeszłością. Wiek - 20 lat.

  Znaczy co, skrzętnie ukrywa, że ściągał w college'u?

  Jak rany... 😐

  Beverly Gate jako żywo.

  Zuza
  Participant
  #62805

  Znaczy co, skrzętnie ukrywa, że ściągał w college'u?

  Jak ma 20 lat to pewnie do college'u nie zdążył... Stawiam na tragiczny wypadek bliskiej osoby spowodowany głupim żartem/inną przewiną Psychola :]

  Może ktos stworzy ankiete z pytaniem o rozmiar stanika tej "oszałamiającej i seksownej"

  Stawiam na amerykańskie DD/polskie E.

  I. Thorne
  Participant
  #62832

  Stawiam na tragiczny wypadek bliskiej osoby spowodowany głupim żartem/inną przewiną Psychola :]

  Dał odbezpieczony pistolet bratu?

  Stawiam na amerykańskie DD/polskie E.

  20-latka z miseczkami E? Na pewno im wzrośnie oglądalność wśród męskiej częsci młodzieży :>

  Anonymous
  Guest
  #62848

  Szczególnie, że to E będzie z silikonu. To już nie BH 90210 a Słoneczny patrol.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram