Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kogo zobaczymy w nowym sezonie SGA

Kogo zobaczymy w nowym sezonie SGA

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3655

  W piątym sezonie Stargate Atlantis czeka nas sporo zmian. Jedne postacie znikną z serialu, inne wejdą do niego na stałe, wrócą też nasi starzy znajomi. Kto? Gdzie? Kiedy? O tym w dalszej części newsa. Uwaga, znajdują się tam małe spoilery.

  [more]Oto ogłoszone przez MGM i SCI FI zmiany w obsadzie piątego sezonu SGA.

  Niedawno pisaliśmy o odejściu z serialu Amandy Tapping, czyli Samanthy Carter - ten fakt został potwierdzony. Tapping jednak pojawi się gościnnie w kilku epizodach, wliczając premierę sezonu.

  Kto więc będzie przewodził ekspedycją Atlantis, gdy zabraknie Carter? Richard Woolsey grany przez Roberta Picardo. Nie każdemu się to spodoba, a już na pewno nie drużynie dowodzonej przez Shepparda. Picardo wejdzie do stałej obsady serialu.

  Dołączy do niego Jewel Staite czyli sympatyczna dr Jennifer Keller. W ten sposób stała ekipa serialu powiększy się do sześciu osób. Miejmy tylko nadzieję, że Keller nie podzieli losu dr. Becketta, który też po pewnym czasie awansował do roli pierwszoplanowej i wkrótce potem zginął.

  A propos dr. Carsona Becketta, on również pojawi się w piątym sezonie. Grający go Paul McGillion wystąpi w pięciu odcinkach po tym, jak w sezonie czwartym jego postać powróci do świata żywych. Jeszcze nie wiadomo, jak do tego dojdzie, ale przekonamy się o tym już niebawem w dwuczęściowym epizodzie The Kindred, który zostanie wyemitowany 22 i 29 lutego.

  Fani tęskniący za drużyną SG-1 też znajdą coś dla siebie. Michael Shanks czyli Daniel Jackson zawita w galaktyce Pegaza w więcej niż jednym odcinku.

  Pojawi się też nowa postać, prawdopodobnie drugoplanowa. Kapitan Alison Porter dołączy do żołnierzy chroniących ekspedycję. Jeszcze nie wiadomo, która aktorka zagra tę rolę.

  Informacja pochodzi z GateWorld.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram