Forum Trek.pl Newsy Star Trek Klingoński korkociąg

Klingoński korkociąg

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6121

    Pamiętacie federacyjny otwieracz do butelek? Koniec monopolu Gwiezdnej Floty! Czas by i Klingoni mogli w cywilizowany sposób otwierać swoje bloodwine. I choć każdy spragniony wojownik Imperium gotowy jest odkorkować butelkę własnymi zębami, to teraz będzie mógł to zrobić stylowym korkociągiem. Prezentujemy go w dalszej części.

    [more]

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekToday[/more]

    The D
    Participant
    #96547

    Nie zapominajmy o nożu do Pizzy. Jednak federacja w przewadze.

    Coen
    Participant
    #96548

    No nie wiem...swego czasu dało się kupi D'K'Thag ogólnego przeznaczenia, więc raczej bym powiedział, że ilościowo jest remis a jakościowo Imperium ma wielką przewagę:)

    Co do korkociągu to podoba mi się prostota, choć widziałbym też otwieracz w formie DP z ruchomymi skrzydłami (które to skrzydła służą do wyciągania wiertła z korkiem:) )

    perekel
    Participant
    #96550

    Stylowy ten otwieracz. 😎

    Manul
    Participant
    #96564

    No i to się nazywa użyteczny gadżet! Na nieużyteczne żal mi miejsca.

    fluor
    Keymaster
    #96566

    vIneH !! Chcę to 🙂

    The D
    Participant
    #96589

    Jeżeli ktoś poważnie myśli o kupnie tego korkociągu to mam zamówienie w thinkgeek*, które jeszcze można anulować i coś dorzucić. Zawsze to tańsza wysyłka.


    * zamówienie złożyłem jeszcze przed pojawieniem się newsa, ale widać uważają tam Polskę za dziki kraj, bo kazali dosyłać obraz dowodu i karty użytej do płatności. Raz im wysłałem, ale niezły bajzel mają w tym Archeo i wysłali ponowne przypomnienie.

    Manul
    Participant
    #96628

    Gdyby tylko ceny były w złotówkach...

    I. Thorne
    Participant
    #96629

    Anuluj to zamówienie bo ja chcę trekowy Monopol.

    Zresztą może otwórz temat z linkami do tej strony, pewnie się inni chętni znajda.

    Tak na marginesie, u mnie jest w sklepei gwiezdnowojenny Monopol. Ktoś chce? Od razu ostrzegam, że jest z chińskiego sklepu, wiec nie ręcze za jakość.

    Romek 63
    Participant
    #96639

    Trekowy otwieracz do kapsli już mam to teraz przydałby się do kompletu także ten korkociąg :roll:Nawet gdyby to miała być tylko chińska podróbka 😀

    Manul
    Participant
    #96654

    Obecnie poluję na trekowe szachy. Na allegro są. Jakość figurek jest dość nędzna, ale tak ładnie się będę prezentować na moim regale. Poprzednim razem ktoś mnie przelicytował. Jak się dowiem, który z Was to był to nie daruję.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram