Forum Fantastyka Star Trek Klingońska opera i ich pieśni

Klingońska opera i ich pieśni

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Hivision
  Participant
  #2373

  Słuchajcie bardzo chciałbym zdobyć: bitewne pieśni klingońskie, klingońską operę o ile takowa istnieje, pieśni rytualne (takie jak np w odcinku DS9 w którym Worf szykował się do ślubu i w holokabinie razem z Martokiem zaczęli jąśpiewać)Dajcie znać jeśli cosik takiego można ściągnąć z sieci lub jeśli ktoś ma a chciałby się tym podzielić.

  Ryan
  Participant
  #25257

  Kiedyś dosyć intensywnie poszukiwałem Aktuh and Melota (klingońska opera ;]) na sieci, ale jedyne co udało mi się znaleźć to rip dźwięku z tego TNG o którym obaj myślimy. 😉 Niestety. :/

  Tą operę i inne oraz klingońskie przyśpiewki znajdziesz tutaj

  Gosiek
  Participant
  #25262

  Zestaw kilku plików mp3 z klingońskimi pieśniami można też znaleźć na stronie I.K.C. Bortas w dziale Replimat. A co do opery klingońskiej to polecam szukać muzyki z gry Klingon Academy - tam było kilka świetnych kawałków prezentujących ten właśnie styl, można je znaleźć na stronie Bridge Commander files - pod tym linkiem.

  Gdyby link nie działał prawidłowo w wyszukiwarkę na stronie trzeba wpisać "awatenor". Rozmiar każdego z pięciu plików to 5-6 mb.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram