Forum Trek.pl Newsy Star Trek Klingoni według Abramsa

Klingoni według Abramsa

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Zazwyczaj dyski z filmami wypchane są po brzegi dodatkami. Wśród bonusów na płycie DVD z nowym Star Trekiem możemy nareszcie zobaczyć Klingonów!

[more]W umieszczonej na krążku scenie Klingon przyodziany w skórzany płaszcz i ukryty pod "garbatą" maską przesłuchuje Nero. Klip z fragmentem filmu można zobaczyć na YouTube.

Dołączona grafika

Ciekawostką jest też fakt, że w niektórych scenach grały małe dzieci zamiast dorosłych aktorów. Ci drudzy byli za duzi aby wystąpić na niektórych planach zdjęciowych. Polecamy ściągnąć na dysk krótki klip w formacie *.flv poruszający ten temat.

Źródło: io9[/more]

Breen
    Participant

Może to trochę OT, ale mnie ciekawi czy w edycji specjalnej ST będzie można zobaczyć rozszerzoną wersję filmu z brakującymi scenami, czy po prostu na płytkach sceny te będą jako oddzielne dodatki? Mam nadzieję, że ta pierwsza wersja.. Co do Klingonów.. nie podobają mi się ich płaszcze..wyglądają zbyt..ziemsko.?

fluor
    Keymaster

Płaszcze jeszcze ujdą, ale po co te maski??

Match
    Participant

Może mieli gładkie czoła? 😛

fluor
    Keymaster

petaQ!!! Możesz mieć rację.

Barusz
    Participant

Możliwe, że to kolejny ukłon ekipy w stonę Entka, gdzie pod koniec odcinków o genezie płaskoczolstwa u Klingonów bodaj Archer rzuca, że teraz częste mogą się stać operacje plastyczne upodabniające zakażonych do normalnych mieszkańców Kronosa. Operacji nie ma (no i nie było ich w TOS), ale upodabnianie się jest.

lszekg
    Participant

No albo to coś w stylu katów. W końcu niehonorowa robota.

Jamjumetley
    Participant

Mi tam jakoś maski nie przeszkadzają, pod warunkiem, że pokażą też Klingonów bez zakrytych twarzy. A powodów żeby ukryć swoją buźkę rzeczywiście trochę by się znalazło.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram