Forum Trek.pl Newsy Star Trek Klingoni w Star Trek XII?

Klingoni w Star Trek XII?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6800

  Może to nic takiego. Może J.J. Abrams tylko nas drażni. A może coś w tym jest? Oceńcie sami.[more]

  Rzecz tyczy się zabawnego klipu nakręconego z okazji 2012 MTV Movie Awards. Oprócz Jennifer Lawrence (The Hunger Games) i komika Joela McHale'a wystąpił w nim również reżyser nowego Treka. Wspomina on o usuniętym z filmu klingońskim segmencie łuczniczym (chyba żartował, co?). Ciekawszy jest za to drugi plan:

  Dołączona grafika

  Akurat tego ujęcia nie było w usuniętych scenach dołączonych do wydań płytowych Star Trek XI. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z nowym materiałem.

  Czy jest szansa, że nowymi-starymi antagonistami załogi Enterprise będą Klingoni? Być może przekonamy się bardzo niedługo. Zapytany o teasera producent Bob Orci odpowiedział: "No exact date, but super soon!" 😉

  Źródło: TrekMovie[/more]

  fluor
  Keymaster
  #105680
  Jamjumetley
  Participant
  #105684

  Już kiedyś czytałem podobne spekulacje. Może to rzeczywiście Darvin... Gładkoczołych Klingonów nikt się nie spodziewa 😉 Cumberbatch jest całkiem podobny do oryginalnej, TOS-owej postaci (na pewno bardziej niż do Khana).

  Melnikor
  Participant
  #105692

  Nie wiem czemu, ale ten Klingon jakoś mi Predatora przypomina.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram