Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Klingon Academy na WinXP

Klingon Academy na WinXP

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Acer
    Participant
    #2250

    Próbował ktoś z was grać w Klingon Academy na Windowsie XP ❓ Mi niestety po jakimś czasie wywala bład i wyłazi na pulpit z gry :[ , może ktoś z was wie czy jest jakiś patch albo co zrobić żeby gra chodziła normalnie ❓

    Slayer
    Participant
    #22164

    ja gram na win 2k i tez czasem wystepuje ten blad... zazwyczaj poczas przejscia na stanowisko "science" i podczas filmow... to normalka w koncu gdy robili KA, win 2000 byl nowoscia a o XP nikt nawet nie slyszal 🙂

    Groch
    Participant
    #48754

    siemka mam taki problem zainstalowałem KA i włączam autoruna i jak wchodze w setup to nie wykrywa rozdzielczości a jak włączam gre to wyskakuje mi błąd "error initializing d3d hardware mode 640-480" (mam win xp) da sie coś z tym zrobićz góry dziekipozdro

    Jamjumetley
    Participant
    #96946

    Całkiem niedawno jeden z fanów gry pobawił się trochę w programistę i sklecił kilka plików które sprawiają, że Klingon Academy zaczyna działać na nowych systemach. Mimo, że gra powstała wieki temu, chodzi na moim Windows Vista w maksymalnej możliwej dla ekranu rozdzielczości:

    Klingon Academy fixes and improvements

    Temat na forum KlingonAcademy.com

    Pamiętam tę gierkę jako demo w CD-Action które już wtedy wciągało mnie jak czarna dziura. Pełna wersja jest jeszcze lepsza. Moim zdaniem dziś wcale nie wygląda źle 🙂 Lecę załagodzić konflikt z Tholianami. Qapla'!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram