Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kinowy zwiastun Buntu małp

Kinowy zwiastun Buntu małp

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Keymaster

Pojawił się nowy zwiastun filmu Rise of the Planet of the Apes. Filmik ma ponad dwie minuty i już dość dokładnie pokazuje, co nas czeka na seansie w kinie. Premiera za dwa miesiące.

Barusz
    Participant

Niespecjalnie widzę dlaczego małpy dokonały skoku ewolucyjnego pozwalającego im podjąć decyzję o buncie (w oryginalnym filmie były niewolnikami ludzi, przebywały z nimi w miastach, domach itd. i zwyczajnie podpatrzyły ludzkie życie i to był powód).

Romek 63
    Participant

Zdjęcia wyglądają na atrakcyjne więc może będzie na co popatrzeć. Zobaczymy jak tam scenariusz...Tu wygląda na to że chyba zastosowano jakiś zabieg pobudzający bardzo szybki rozwój inteligencji ? Mało realne ale zobaczymy jak to uzasadnią 😀

Barusz
    Participant

Tak, ale u jednej małpy. W oryginale też tylko jedna była mądra od początku i stała się przywódcą buntu (a imię jego, niespodzanka, Caesar ;]), dlatego, że był dzieckiem pary gadających, rozwniętych małp, które w Dwójce cofnęły się w czasie.

Match
    Participant

Film jak film - przynajmniej będzie powód żeby sobie przypomnieć oryginalną serię.Barusz - o ile pamiętam małpy przeniosły się w III części, druga to ta z mutantami i głowicą jądrową.

Barusz
    Participant

...której oddawali boską cześć ;] Najgorszy z filmów 😉 Ale mi się wydaje, że właśnie pod koniec dwójki był ten moment przeniesienia się w czasie.

Match
    Participant

Faktycznie, całkiem możliwe - naprawdę muszę sobie te filmy odświeżyć.

Jamjumetley
    Participant

Przyczyny wzrostu inteligencji u małp są w trailerze pokazane. Najpierw zastosowano Cure na Cezarze. Ten wydostał się z klatki i zaaplikował lek pozostałym naczelnym (scena z "granatami dymnymi" w zwiastunie).

Mi się dwójka nawet podobała. Wątek post-apokaliptyczny z czczeniem atomówki wykorzystano też w Fallout 3. Co do zakończenia - o ile pamiętam małpy wpakowały się na pokład statku kosmicznego i tu chyba był koniec. W kolejnej części wyłowiono pojazd z morza u wybrzeży USA.

Lo'Rel
    Participant

O ile mnie też pamięć nie myli, to właśnie tak było, że małpy uciekają do rakiety i tyle. Mnie tam dwójka tez się podobała, trochę groteskowa, ale z klimatem. Co do tego tutaj, kolejna przygodówka, którą pochłonie niepamięć. Co tu może być warte zapamiętania? Owszem, efekty ładne, ale dziś każdy film z dobrym budżetem ma ładne efekty. Co do fabuły, nie musi być przesadnie głęboka, byle by miała sens.

Match
    Participant

Widziałem dzisiaj w kinie kolejny trailer - powodem wzrostu inteligencji jest jakiś cudowny lek testowany na małpach właśnie.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram