Forum Trek.pl Newsy Fantastyka King Kong - wersja rozszerzona

King Kong - wersja rozszerzona

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3043

  Podobnie jak w przypadku Trylogii Władcy Pierścieni Peter Jackson przygotował wersję rozszerzoną King Konga na DVD. Film będzie trwał o 13 minut dłużej. Specjalna edycja zostanie wydana aż na 3 płytach. Będzie więc miejsce na wszystkie dodatki, które znalazły się w edycji z kwietnia 2006 roku.

  Michael Pellerin, producent tego wydania, zdradził co nowego znajdzie się pośród dodatków. Usłyszymy napisaną i wykonaną specjalnie na cześć filmu przez aktora Joe Blacka piosenkę. Znając Blacka i jego wyczyny z zespołem Tenacious D możemy się spodziewać czegoś humorystycznego. Zobaczymy także: 40 minut scen usuniętych (wraz z zabawnym komentarzem Petera Jacksona), krótki film stworzony przez aktorów i ekipę z okazji urodzin reżysera, pamiętniki ekipy oraz scenariusz filmu. Centralnym punktem tego wydania ma być trwający trzy godziny dokument o tytule Re-Creating the Eighth Wonder: The Making of King Kong. Opowiada głownie o wysiłkach jakie podjął w 1996 Peter Jackson by zrealizować swoje marzenie o wyreżyserowaniu nowej wersji King Konga, a także prezentuje pomysły i koncepcje z tego okresu. Zobaczymy też fragmenty filmu o wielkiej małpie, który Jackson stworzył jako dziecko przy pomocy domowej kamery i gumowych zabawek.

  Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Gdy obejrzymy wszystkie 6 godzin dodatków pod rząd (sic!) czeka na nas jeszcze jeden tajemniczy, zabawny dodatek. Cóż, myślę, że szybciej i wygodniej będzie jednak samemu przeszukać Tytuły i Rozdziały na płycie ;).

  Jak zapewnia Pellerin, będzie to wersja ostateczna, która zawiera wszystko co King Kong ma do zaoferowania.

  Źródło

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram