Forum Fantastyka Star Trek kim oni byli ???

kim oni byli ???

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • AFI
    Participant
    #1907

    interesuje mnie kwestia kim była rasa Breen bodajże wymieniana w Star Trek Generations podczas szukania winnych ataku na placówke federacji ??? kto mnie oświeci ?

    fluor
    Keymaster
    #14066

    interesuje mnie kwestia kim była rasa Breen bodajże wymieniana w Star Trek Generations podczas szukania winnych ataku na placówke federacji ??? kto mnie oświeci ?

    za startrek.pl :

    BreeniPolitycznie niezaangażowana humanoidalna rasa. Potrzebują strojów środowiskowych, by przeżyć w świecie klasy M. Niewiele jest wiadomo o ich psychologii i kulturze. Poziom ich techniki jest porównywalny z innymi. Aczkolwiek Breeni są politycznie neutralni, wielu członków ich rasy działa jako piraci. Breeni nie mogą być wykryci telepatycznie i nie posiadają żadnych umiejętności telepatycznych. Występowanie: TNG, DS9

    W poszukiwaniu informacji o rasach i innych takich polecam przeglądanie stron fanów polskich a potem zagranicznych, sprawdzają się też google. Wystarczy poświęcić troszkę czasu. To co podałem to tylko minimum wiedzy z podstawowej polskiej strony o Treku, którą w zasadzie każdy powinien znać 😉

    ..--::--..

    Jeszcze to jest ciekawe miejsce: http://www.geocities.com/Area51/Zone/6151/breen/

    Tazman
    Participant
    #14071

    A najlepiej AFI skołuj sobie ostatnie sezony Deep Space 9

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram