Forum Fandom Opowiadania Kim jest tfórca fanfików

Kim jest tfórca fanfików

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Participant

Twórcy fanfiction to fani, którzy odbierają wielbione zjawisko popkulturowe w nadmiarze. Nadmiar ów oraz niezwykle intensywny kontakt z danym produktem/gatunkiem, znajduje odzwierciedlenie w amatorskiej twórczości. Dla niektórych fanów jest ona atrakcyjna z wielu powodów. Pozwala na dalszą intensyfikację kontaktów z przedmiotem uwielbienia, na identyfikację z nim, na przeżywanie przyjemności wynikającej z kontaktów z nim.

LINK

Znalazłem taki tekst szukając informacji o funkcjach smarty. Cóż, silnik google rządzi.

W każdym polecam ludziom piszącym fanfiki, ciekawy tekst.

Antikan
    Participant

Twórcy fanfiction to fani, którzy odbierają wielbione zjawisko popkulturowe w nadmiarze. Nadmiar ów oraz niezwykle intensywny kontakt z danym produktem/gatunkiem, znajduje odzwierciedlenie w amatorskiej twórczości. Dla niektórych fanów jest ona atrakcyjna z wielu powodów. Pozwala na dalszą intensyfikację kontaktów z przedmiotem uwielbienia, na identyfikację z nim, na przeżywanie przyjemności wynikającej z kontaktów z nim.

LINK

Znalazłem taki tekst szukając informacji o funkcjach smarty. Cóż, silnik google rządzi.

W każdym polecam ludziom piszącym fanfiki, ciekawy tekst.

🙂 To mój tekst

Zapraszam na swojego bloga, gdzie prezentuję więcej wpisów o fanach...

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram