Kilka pytań nowicjusza

Viewing 15 posts - 1,186 through 1,200 (of 1,229 total)
  • Author
    Posts
  • snowman
    Participant
    #122133

    W tym momencie jest to niemożliwe. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której można dokończyć uruchomiony wcześniej projekt.

    domirex
    Participant
    #122135

    Lol a ja chcem Breen Raidera do mojego lotniska:(

    I. Thorne
    Participant
    #122136

    Moze cos zrobia, tym bardziej ze mialem 3 breenskie dla konsol na kazdej postaci i na 2 mi zniknely z admiralicji.

    domirex
    Participant
    #122137

    Masz je w sklepie ewntowskim aktywne (reputation ,event ,store)?. Jak są to spróbuj jeszcze raz je wziąć. Jak nie to pisz do supportu.

    I. Thorne
    Participant
    #122142

    Dzieki za porade. Nie dosc ze znow je mam to tez kazda postac dostala dysonowski i Kobali.

    -Kirk-
    Participant
    #122213

    Mam następujący problem i nie wiem jak mu zaradzić.

    Latałem innymi statkami i wszystko było ok, ale gdy wybrałem statek z tegorocznego eventu to nwm jakim cudem z środka ekranu wszedł mi pod pasek. Zmieniałem na inne statki i na nich wszystko ok ( są na środku ekranu) tylko ten jeden nieszczęsny tak uciekł. Wie ktoś co mogę zrobić by statek był w normalnej pozycji?

     

    j3NoD7T.png

    Abnik
    Participant
    #122239

    Mam następujący problem i nie wiem jak mu zaradzić.

    Latałem innymi statkami i wszystko było ok, ale gdy wybrałem statek z tegorocznego eventu to nwm jakim cudem z środka ekranu wszedł mi pod pasek. Zmieniałem na inne statki i na nich wszystko ok ( są na środku ekranu) tylko ten jeden nieszczęsny tak uciekł. Wie ktoś co mogę zrobić by statek był w normalnej pozycji?

     

    Przełączyć się na inną instancję. To jest problem nie tylko tego statku - ten i inne (w zasadzie w każdym to się zdarza), podobnie się zdarza że statek zniknie trzeba zrobić to samo.

     

     

    Z innej beczki: jak rozdzielić przedmioty - np. matsy do kraftu?

     

    Melnikor
    Participant
    #122240

    Przenosisz je w ekwipunku z wciśniętym ctrl

    Slawek
    Moderator
    #122709

    Set 3: Energy Augmentation Actuator
    Passive
    When firing Energy Weapons, 5% chance: +15% All Energy Damage for 8 sec to Allies within 10km
    This effect stacks up to 3 times.

    3pc Iconian. Czy tak jak w opisie działa to tylko na sojuszników, czy na gracza także?

    domirex
    Participant
    #122710

    Hmmm zawsze myślałem, że na gracza też. Teraz zaczynam mieć wątpliwości. Jak grasz, to sprawdź czy masz na sobie bufa o tej nazwie i masz rozwiązanie.

    Slawek
    Moderator
    #122711

    Nie sprawdzę, bo nie mam seta, a nie chcę wydawać na niego kasy mając wątpliwości.

    snowman
    Participant
    #122712

    Zagrałem sobie w pojedynkę patrol w Japori. Poniżej zrzut aktywnych buffów:

    i6FkhO1.png

    Trzeci od lewej to Energy Augmentation Actuator.

     

    Tu mam jeszcze nieco wyraźniejszy obrazek (tym razem piąty buff od lewej):

    6hQA1OS.png

    Pitmistrz
    Participant
    #122893

    Mam takie jedna sprawę.

     

    Dostałem z misji okręt jakiś tam krążownik mniejsza z tym jaki, problem jest w tym jak nim latać?

    Okręt pojawił się w zakładce admiralty i mogę go zwyczajnie w świecie na misje wysłać ale w doku go nie ma żeby go sobie wybrać, w ekwipunku też go nie mam żeby nie było.

    Wszystko fajnie ładnie ale gdzie on jest, jakieś pomysły lub coś oczywistego co przeoczyłem?

    snowman
    Participant
    #122894

    Karta okrętu Admiralicji przypomina kartę doff. Takim okrętem nie polatasz. Możesz go jedynie wysyłać na misje.

    Pitmistrz
    Participant
    #122895

    Dobrze wiedzieć, dzięki. 🙂

Viewing 15 posts - 1,186 through 1,200 (of 1,229 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram