Kilka pytań nowicjusza

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,229 total)
  • Author
    Posts
  • wielebny
    Participant
    #95762

    commander romaine- gdzie go znajdę ?

    Silver Phoenix
    Participant
    #95763

    Ją. To kobietka jest 😉

    Memory Alpha, centralna sala.

    wielebny
    Participant
    #95767

    dzięki gdzie to memory alpha ? a jak może taki słaby gość jak ja rozwiązać zadanie gdzie na końcu jest do zniszczenia bos nie do ugryzienia przezemnie-zapisanie do floty ?

    Silver Phoenix
    Participant
    #95769

    Memory Alpha - Alpha Centauri Sector Block, Teneebia sector, Memory Alpha system (zerknij na mapę) 😉

    a jak może taki słaby gość jak ja rozwiązać zadanie gdzie na końcu jest do zniszczenia bos nie do ugryzienia przezemnie-zapisanie do floty ?

    Niekoniecznie. Zasadniczo każdą misję z wyjątkiem Special Task Force (ale to dla admirałów, więc jeszcze się tym nie martw) i walki z Kryształową Istotą da się zrobić samemu. Sposobów na obdarcie kota ze skóry jest kilka:

    - odpuścić na jakiś czas i wrócić po kilku awansach;

    - zmniejszyć poziom trudności na normal;

    - poprosić na kanale ogólnym o pomoc - zawsze ktoś się ogłasza, że chętnie pomoże w misjach;

    - postarać się o lepszy kit i zmienić skład away teamu.

    Zapisać się do floty też można - ino pytanie czy naprawdę trzeba 🙂

    wielebny
    Participant
    #95806

    jest misja u ferengi "spin the wheel " zadanie daje nam balan- ma coś nie halo z mocą, w "cargo" są jakieś tam urządzenia i jak przeskanujemy 8 to trzeba włączać w odpowiedniej kolejności- pół dnia tam latam, włączam po koleji , wyskakuje mi od replikatora- 1 " succesfull", 2,3,4 i dochodzę do 5 holosuites i pada mi całę zdanie - "failure" jak to włączać w jakiej kolejności ,ktoś może wie ?

    PS. DOBRA DZIĘKI, CHODZIŁEM NIE TAM GDZIE POWINIENEM - rozwiązane- http://www.youtube.com/watch?v=gDmHcy6-QNA

    skill points- tylko za misje ?

    dosyć że gra jest płatna to jeszcze żeby coś inszego kupić - trzeba wydać na cryptic points- przeginają ...

    jeszcze do tego nie doszedłem- po co nam wystrój wnętrza skoro i tak tam nie przebywamy ? czy może mylę się ....

    kórde jest misja w której na sam koniec trzeba kogoś aresztować tylko że tego kogoś nie ma .....

    Piotr
    Keymaster
    #95821

    Kogo nie ma? Jest, Każdą misję się da przejść. Podaj nazwę.Spin the wheel, podobnie jak niektóre misje dyplomatyczne, wymagają po prostu poczytania i chwili pomyślenia. Tam wszystko jest, tylko poświęć chwilę czasu zamiast klikać ciągle 'dalej'. ;>

    Melnikor
    Participant
    #95824

    po co nam wystrój wnętrza skoro i tak tam nie przebywamy ? czy może mylę się ....

    Po wejściu na mostek (strzałka koło mini mapy => visit the bridge) możesz powiesić na ścianach w loży i gabinecie trofea za accolade i niektóre misje. Dodatkowo w gabinecie masz komputer umożliwiający powtórzenie rozegranych misji. Na mostku możesz również przyjmować innych graczy jako gości.

    Co do zakupów w Cryptic Store nie ma tam nic co było by niezbędne do gry, w większości są to tylko upiększacze w stylu nowych mundurów czy skórek dla statków. Co do samych statków większość jest dostępna z poziomu gry za wewnętrzną walutę (Marki, Emblemy, Medale itp.).

    wielebny
    Participant
    #95825

    piotr- zaczołem od nowa i już był gość, pewnie taki mały babolmelnikor - strzałka koło mapy ? .... nie ... mam , albo nie widzę ....

    Melnikor
    Participant
    #95829

    Dołączona grafika

    Oznakowane jako "More"

    wielebny
    Participant
    #95832

    spóżniłem się, ta rozwijana strzałka, zauważyłem ... dzięki, na usprawiedliwienie powiem że gram od paru dni i cały czas odkrywam grę

    a punkty research skill- jak się zdobywa ?

    ps, jak dobrze że znalazłem to forum i tę stronę http://www.stowiki.org/Mission:_Quarantine , lekarstwa nigdy bym nie zrobił,

    Piotr
    Keymaster
    #95886

    Widać, że u nas nie szukałeś. W artykułach mamy cały Poradnik dyplomaty.

    wielebny
    Participant
    #95913

    oj na stronie którą podałem jest karzda misja opisana , na Waszej stronie chyba nie bardzo....

    Piotr
    Keymaster
    #95928

    Każda misja dyplomatyczna jest w tym artykule. Nie licząc misji z cotygodniowych serii.

    wielebny
    Participant
    #95937

    ale jak go już awansujęi jest uduskonalenie starej specjalność, to widzę że przy gościu sądwa okienka a ta nowa specjalność jest jako 3 i nie wiem jak zrobić by ją użyć...... ps. ja was bardzo przepraszam za zaśmiecanie forum, ale gdy szukam i kombinuję to nie mogę znaleźć, gdy tylko zamieszczę zapytanie idę jednak dalej szukać i znajduję- trzeba gościa promować ,awansowaćjak szkolić załogę ? mam 8 000 punktów do wydania, komplet na statku ,ale nie mam możliwości dalszego szkolenia załogi , jak to się powinno robić ?

    Silver Phoenix
    Participant
    #95938

    O mamo, prośbę mam:

    dopisywane przez siebie rzeczy pisz pod poprzednimi - udało Ci się zrobić dość nieczytelny post. Wiem już, o co chodzi, ale chwilę mi to zajęło...

    ale jak go już awansujęi jest uduskonalenie starej specjalność, to widzę że przy gościu sądwa okienka a ta nowa specjalność jest jako 3 i nie wiem jak zrobić by ją użyć......

    Na razie nie użyjesz, oficer ma za niski poziom. Oficerowie mają łącznie 4 umiejętności specjalne (znaczy po 4 na ground i space), ale żeby móc w nie pakować, muszą mieć odpowiedni stopień. Zgaduję, że masz oficerów ze stopniem chorąży - możesz ładować w dwa specjale, trzeci widzisz, ale go na razie nie tkniesz, czwartego zaś może nie widzisz jeszcze w ogóle. Zgadza się?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,229 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram